Jaroslav Chudomel
Cesta ke kostelu
Položka č.: 2161Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:35
litografie, 9,9 x 15 cm, sign. PD Chudomel, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Chudomel
Postava v krajině
Položka č.: 2162Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:36
litografie, 9,5 x 15 cm, sign. PD Chudomel, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)