Michel Terrasse
Pohled z okna na zátoku
No.: 865Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:07
litografie, 38 x 46 cm, sign. PD Michel Terrasse, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)