Michel Terrasse

  • Michel Terrasse

    Pohled z okna na zátoku

    No.: 865

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 18:07

    litografie, 38 x 46 cm, sign. PD Michel Terrasse, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)