Ernst Oberhoff
(1906-1980)
No.: 686Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:08
litografie, 35,5 x 48 cm, sign. PD E. Oberhoff, rám, autorský tisk, Německý malíř, sochař a grafik, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)