Tognotti
U vody
No.: 869Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:11
olej, dřevo, 22 x 31,8 cm, sign. LD Tognotti, rám, Zašpiněné, oprýskaná a rozpitá barva, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)