David Kolovratník
(1978)
Sklizeno
No.: 96Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2022, 95 x 65 cm, sign. vzadu Kolovratník 2022, Vystudoval střední školu technického zaměření v Hradci Králové, do roku 2015 pracoval jako protetický technik v ortopedii. Tvorbě se intenzivně věnuje přibližně od roku 2009, hlavním předmětem jeho současných děl jsou postavy a objekty. N…
Current price: 40.000 CZK (1.667 €)
David Kolovratník
(1978)
V postroji I
No.: 281641Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:24
olej, plátno, 2023, 50 x 80 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
David Kolovratník
(1978)
Postroj
No.: 281642Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:25
olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023
David Kolovratník
(1978)
Conjunction
No.: 282042Auction price: 75.000 CZK (3.125 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 18:49
acrylic, oil, canvas, 2022, 160 x 180 cm, sign. on reverse lower/middle Kolovratník 2022
Current price: 75.000 CZK (3.125 €)
Estimate: 90 000 - 120 000 CZK