Vladimír Novák

(1947-2024)

  • Vladimír Novák

    (1947-2024)

    No.: 2316

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 19:10

    litografie, 1990, 35,5 x 27,5 cm, sign. DU V. Novák, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Vladimír Novák

    (1947-2024)

    No.: 2317

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 19:11

    litografie, 1989, 59 x 46 cm, sign. DU Vladimír Novák, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 950 CZK (40 €)