Vratislav Ševčík?
Křídla
Položka č.: 2346Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:40
litografie, 46 x 61,5 cm, sign. PD, č. 7/20, mimo tisk místy nepatrně zažloutlý papír, rohy mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Vratislav Ševčík?
Jak se máš
Položka č.: 2347Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:41
litografie, 56,8 x 41 cm, sign. PD, č. 7/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)