Dimitrij Kadrnožka

(1923-2002)

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2002)

    Čáry

    Položka č.: 2265

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:19

    litografie, 1989, 29 x 23 cm, sign. PD Kadrnožka 89, č. 36/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)