Bedřich Feigl
(1885-1965)
U břehu
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00
akvarel, papír, 46,5 x 35 cm, sign. LD Feigl, pravý horní roh lehce natržen
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)