Věra Venclová
Cyklisti
Položka č.: 387Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00
olej, deska, 2000, 33 x 24 cm, sign. PD Věra V. 2000, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)