Věra Venclová

  • Věra Venclová

    Cyklisti

    Položka č.: 387

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00

    olej, deska, 2000, 33 x 24 cm, sign. PD Věra V. 2000, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)