Jan Hnízdil
PF 93
Položka č.: 2062Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:56
akvarel, tuš, papír, 1992, 21 x 10 cm, sign. LU Hnízdil 92, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Jan Hnízdil
Pozdravy
Položka č.: 2063Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:57
akvarel, tuš, papír, 1973, 20,5 x 31 cm, sign. LD Hnízdil 73, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Jan Hnízdil
Poklad
Položka č.: 2064Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:58
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Jan Hnízdil
Položka č.: 2065Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:59
akvarel, tuš, papír, 1974, 20,5 x 31 cm, sign. LD Hnízdil 74, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Jan Hnízdil
PF 1978
Položka č.: 2239Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:53
litografie, 1977, 21 x 30 cm, sign. PD Hnízdil 77, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Hnízdil
PF 1986
Položka č.: 2240Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:54
litografie, 1985, 21 x 20 cm, sign. LD Hnízdil 85, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Hnízdil
PF 1988
Položka č.: 2241Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:55
litografie, 1987, 21 x 10,5 cm, sign. PD Hnízdil 87, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Hnízdil
PF 76
Položka č.: 2242Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:56
litografie, 1975, 21 x 29,5 cm, sign. DU Hnízdil 75, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Hnízdil
PF 1990
Položka č.: 2243Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:57
litografie, 1989, 21 x 10,5 cm, sign. DU Hnízdil 89, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Hnízdil
PF 1989
Položka č.: 2244Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:58
litografie, 1988, 21 x 10,5 cm, sign. LD Hnízdil 88, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Hnízdil
PF 85
Položka č.: 2245Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:59
tisk, papír, 1984, 21 x 20 cm, sign. LD Hnízdil 84, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Jan Hnízdil
PF 80
Položka č.: 2246Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:00
litografie, 1979, 21 x 30 cm, sign. PD Hnízdil 79, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Hnízdil
PF 75
Položka č.: 2247Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:01
litografie, 1974, 21 x 30 cm, sign. DU Hnízdil 74, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Hnízdil
PF 1987
Položka č.: 2248Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:02
litografie, 1986, 21 x 21 cm, sign. PD Hnízdil 86, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Hnízdil
PF 1973
Položka č.: 2249Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:03
litografie, 1972, 21 x 21 cm, sign. PU Hnízdil 72, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Hnízdil
PF 1991
Položka č.: 2250Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:04
litografie, 1990, 21 x 21 cm, sign. PD Hnízdil 90, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Hnízdil
PF 1983
Položka č.: 2251Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:05
litografie, 1982, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD Hnízdil 82, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Hnízdil
PF 1992
Položka č.: 2252Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:06
kolorovaný tisk, papír, 1991, 21 x 19 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)