Jan Hnízdil

  • Jan Hnízdil

    PF 93

    Položka č.: 2062

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:56

    akvarel, tuš, papír, 1992, 21 x 10 cm, sign. LU Hnízdil 92, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jan Hnízdil

    Pozdravy

    Položka č.: 2063

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:57

    akvarel, tuš, papír, 1973, 20,5 x 31 cm, sign. LD Hnízdil 73, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jan Hnízdil

    Poklad

    Položka č.: 2064

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:58

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jan Hnízdil

    Položka č.: 2065

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:59

    akvarel, tuš, papír, 1974, 20,5 x 31 cm, sign. LD Hnízdil 74, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 1978

    Položka č.: 2239

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:53

    litografie, 1977, 21 x 30 cm, sign. PD Hnízdil 77, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 1986

    Položka č.: 2240

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:54

    litografie, 1985, 21 x 20 cm, sign. LD Hnízdil 85, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 1988

    Položka č.: 2241

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:55

    litografie, 1987, 21 x 10,5 cm, sign. PD Hnízdil 87, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 76

    Položka č.: 2242

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:56

    litografie, 1975, 21 x 29,5 cm, sign. DU Hnízdil 75, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 1990

    Položka č.: 2243

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:57

    litografie, 1989, 21 x 10,5 cm, sign. DU Hnízdil 89, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 1989

    Položka č.: 2244

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:58

    litografie, 1988, 21 x 10,5 cm, sign. LD Hnízdil 88, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 85

    Položka č.: 2245

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:59

    tisk, papír, 1984, 21 x 20 cm, sign. LD Hnízdil 84, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 80

    Položka č.: 2246

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:00

    litografie, 1979, 21 x 30 cm, sign. PD Hnízdil 79, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 75

    Položka č.: 2247

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:01

    litografie, 1974, 21 x 30 cm, sign. DU Hnízdil 74, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 1987

    Položka č.: 2248

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:02

    litografie, 1986, 21 x 21 cm, sign. PD Hnízdil 86, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 1973

    Položka č.: 2249

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:03

    litografie, 1972, 21 x 21 cm, sign. PU Hnízdil 72, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 1991

    Položka č.: 2250

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:04

    litografie, 1990, 21 x 21 cm, sign. PD Hnízdil 90, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 1983

    Položka č.: 2251

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:05

    litografie, 1982, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD Hnízdil 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jan Hnízdil

    PF 1992

    Položka č.: 2252

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:06

    kolorovaný tisk, papír, 1991, 21 x 19 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)