Vladimír Jandejsek
Anděl
Položka č.: 2163Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:37
litografie, 1981, 28 x 18 cm, sign. PD Jan 1981, autorský tisk, mírně zašpiněný pravý honí roh, studium architektury na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)