Vladimír Jandejsek

  • Vladimír Jandejsek

    Anděl

    Položka č.: 2163

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:37

    litografie, 1981, 28 x 18 cm, sign. PD Jan 1981, autorský tisk, mírně zašpiněný pravý honí roh, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)