Ivan Ouhel
(1945-2021)
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00
olej, akvarel, papír, 2000, 64 x 48 cm, sign. PD I. Ouhel 2000, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Tři klacky
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
olej, akvarel, papír, 2008, 70 x 50 cm, sign. PD I. Ouhel 08, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)