Emanuel Ranný
Tunel
No.: 274196Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 15:16
litografie, 1995, 22 x 15,2 cm, sign. DU Em. Ranný, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)