Vladimír Větrovský
Jarní tání
Položka č.: 373Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00
akryl, plátno, 2022, 60 x 50 cm, sign. PD Wladimír 22, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)