Vladimír Větrovský
Jarní tání
No.: 373Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 26. 02. 2026 15:00
akryl, plátno, 2022, 60 x 50 cm, sign. PD Wladimír 22, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)