Václav Křížek

(1920-1981)

  • Václav Křížek

    (1920-1981)

    Položka č.: 282178

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:18

    pastel, akvarel, papír, 21 x 11,5 cm, sign. PD VKřížek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Křížek

    (1920-1981)

    Praha stověžatá

    Položka č.: 282204

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:10

    litografie, 9,2 x 20,3 cm, sign. PD VKřížek, autorský list, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)