Jiří Morávek

(1924-1990)

  • Jiří Morávek

    (1924-1990)

    Dívky

    Položka č.: 2295

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:49

    litografie, 36,5 x 21,7 cm, sign. PD Jiří Morávek, pasparta, č. 26/40, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP a dějin umění na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)