Jiří Morávek
(1924-1990)
Dívky
Položka č.: 2295Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:49
litografie, 36,5 x 21,7 cm, sign. PD Jiří Morávek, pasparta, č. 26/40, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP a dějin umění na FF UK v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)