Jan Kavan
Jan Kavan
Obličej
Položka č.: 2167Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:41
litografie, 10 x 7 cm, sign. DU Jan Kavan, rám, č. 58/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)