Jan Kavan

  • Jan Kavan

    Ryba

    Položka č.: 635

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 12:05

    litografie, 10 x 7 cm, sign. DU Jan Kavan, č. 121/160, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Kavan

    Pocta M.B. Braunovi

    Položka č.: 91

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:46

    lept, 1984, 9,3 x 10 cm, sign. DU JKavan 84, pasparta, č. 59/100, pasparta otřepená a zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Kavan

    Sova

    Položka č.: 217807

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:26

    litografie, 1983, 21,5 x 15 cm, sign. DU JanKavan 83, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Muž a žena

    Položka č.: 179462

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:27

    litografie, 2001, 10,6 x 7 cm, sign. DU Jan Kavan MMI, 154/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Anatomie

    Položka č.: 179239

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:28

    litografie, 1993, 10 x 7 cm, sign. DU JKavan 93, autorský tisk, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Geometr

    Položka č.: 179238

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:29

    litografie, 1995, 10 x 7 cm, sign. LD JKavan 95, autorský tisk, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Supý muž

    Položka č.: 250966

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:00

    litografie, 8,5 x 7,2 cm, sign. DU Jan Kavan, č. 71/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)