Milena Pilná

  • Milena Pilná

    PF 1975

    Položka č.: 2322

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:16

    litografie, 1974, 10 x 36,5 cm, sign. PD M. Pilná, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Milena Pilná

    Přání

    Položka č.: 2323

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:17

    suchá jehla, 1976, 11 x 26 cm, sign. PD M. Pilná 76, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Milena Pilná

    Přání

    Položka č.: 2324

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:18

    linoryt, 10,5 x 30 cm, sign. PD Milena Pilná, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)