Milena Pilná
PF 1975
Položka č.: 2322Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:16
litografie, 1974, 10 x 36,5 cm, sign. PD M. Pilná, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Milena Pilná
Přání
Položka č.: 2323Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:17
suchá jehla, 1976, 11 x 26 cm, sign. PD M. Pilná 76, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Milena Pilná
Přání
Položka č.: 2324Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:18
linoryt, 10,5 x 30 cm, sign. PD Milena Pilná, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)