Alex Vladimír Hrska

(1890-1954)

  • Alex Vladimír Hrska

    (1890-1954)

    Položka č.: 2160

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:34

    litografie, ruční papír, 17,7 x 11,7 cm, sign. PD A. V. Hrska, 40/80, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)