Zuzana Oberthorová - Popelková
Selské baroko
Položka č.: 2182Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:56
litografie, 1990, 12,5 x 16,4 cm, sign. DU Z. Oberthorová 90, 45/115, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)