Karel Brousek
(1880-1953)
2 návrhy vitráže pro kostel (diptych)
Položka č.: 423Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:45
akvarel, tužka, papír, 36 x 10 cm, sign. PD K Brousek, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)