Miloslav Křišta
(1928-1993)
Ptáci
Položka č.: 2283Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:37
litografie, 1986, 24,8 x 20,7 cm, sign. PD Křišta 86, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)