Josef Váňa
(1911-1997)Naivní malíř, který spolupracoval s J. Kábrtem na animovaném filmu Divoká planeta
Josef Váňa
(1911-1997)
Kamenný most v Písku
Položka č.: 2366Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 20:00
litografie, 1993, 21,3 x 32,8 cm, sign. PD Váňa 93, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Josef Váňa
(1911-1997)
U řeky
Položka č.: 2367Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 20:01
litografie, 1990, 43,3 x 59,7 cm, sign. PD Váňa 90, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Josef Váňa
(1911-1997)
Usedlost
Položka č.: 2368Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 20:02
litografie, 1992, 37,8 x 48,3 cm, sign. PD Váňa 92, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)