-
Václav Boštík
(1913-2005)
Mlhovina
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:04
suchá jehla, 1965, 10,5 x 9 cm, sign. PD Boštík 65, rám, typická práce významného českého abstrakcionisty, člena tvůrčí skupiny UB12 a jednoho z představitelů nové citlivosti. Mlhovina byla Boštíkovým oblíbeným tématem, které zpracoval v mnoha variantách, žák W. Nowaka na AVU v Praze, člen Umělecké …
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jan Merta
(1952)
Cukrová vata
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:03
serigrafie, 1999, 35 x 28 cm, sign. PD Jan Merta 99, rám, č. 88/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jan Merta
(1952)
Servis
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:02
serigrafie, 1997, 42 x 30 cm, sign. PD J. Merta 97, rám, č. 77/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jan Merta
(1952)
Mám rád Ameriku? Má Amerika ráda mě?
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:01
serigrafie, 2002, 37,7 x 31,2 cm, sign. PD J. Merta 99, rám, č. 27/100, žák prof. O. Oplta, J. Ptáčka
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jan Merta
(1952)
Nora
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 16:00
serigrafie, 1998, 35,2 x 27,5 cm, sign. PD Jan Merta 98, rám, č. 49/100, Představujeme soubor grafik od autora Jana Merty, jenž patří k nejvýznamnějším českým malířům umělecké generace, která na výtvarnou scénu nastoupila v 80. letech 20. století. Se svými kolegy, ke kterým patřili například Petr Ni…
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
-
Jaroslav Válek
(1954)
Rákosí
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 18:00
tisk z výšky, 2003, 27 x 24 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, ohnuté rohy pravý horní a levý dolní mimo tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Nasca
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:59
reliéfní grafika, 2001, 21 x 17 cm, sign. PD J. Válek 01, autroský tisk, protržené některé části tisku, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Trávy
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:58
reliéfní grafika, 2001, 24 x 21 cm, sign. PD J. Válek 01, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Záznam gravitace
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:57
kresba kyvadlem - akrylová fixa, slepotisk s barvou, hlubotiskový papír, 2022, 29,5 x 21 cm, sign. PD Válek, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Papoušek - Nasca
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:56
slepotisk, 2001, 31 x 15 cm, sign. J. Válek 01, a.t., člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Opice - Nasca
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:55
reliéfní grafika, 2001, 23 x 25,8 cm, sign. PD J. Válek 01, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
Trhlina I.
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:54
reliéfní grafika, 2022, 36,3 x 32,3 cm, sign. PD Válek, A.T.
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
V labyrintu
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:53
reliéfní grafika, 2022, 27 x 25 cm, sign. PD 2022 Válek, A.T.
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
Průhled
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:52
reliéfní grafika, 2022, 29 x 26 cm, sign. PD 2022 Válek, A.T.
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
Labyrint v labyrintu I.
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:51
reliéfní grafika, 2022, 32,5 x 24 cm, sign. PD Válek, A.T.
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Vážka
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:50
tisk z výšky, 2003, 16,5 x 23 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Vážka
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:49
reliéfní grafika, 2005, 18 x 25 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Motýl
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:48
reliéfní grafika, 2002, 29 x 28 cm, sign. PD J. Válek 02, autorský tisk, některé části tisku natržené, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Meandry
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:47
reliéfní grafika, 1997, 19 x 25 cm, sign. PD J. Válek 97, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Síť
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:46
reliéfní grafika, 2002, 24,5 x 21,5 cm, sign. PD J. Válek 02, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Labyrint
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:45
reliéfní grafika, 2003, 25,5 x 22 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Thovt
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:44
reliéfní grafika, 2003, 28,5 x 17,5 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, některé části tisku natrhlé, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Záznam gravitace
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:43
kresba kyvadlem - akrylová fixa, slepotisk s barvou, hlubotiskový papír, 2022, 41,8 x 29,4 cm, sign. PD Válek, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Kompozice II.
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:42
monotyp, 2002, 26,5 x 34,5 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
Znak pro čaj
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:41
reliéfní tisk, 2010, 20,7 x 14,5 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
Znak pro čaj
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:40
reliéfní tisk, 2010, 20,6 x 14,5 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jaroslav Válek
(1954)
Čcha - Znak pro čaj
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:39
reliéfní tisk, 2010, 22,2 x 15,6 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Znak pro čaj
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:38
reliéfní tisk, 2010, 20,8 x 14,6 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Kompozice III
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:37
monotyp, 2002, 34 x 26,5 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, levý horní roh ohnutý mimo tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Kompozice I
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2024 17:36
monotyp, 2002, 30 x 19 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO