• S. Malý

    Na Bílé Hoře

    Položka č.: 837

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:35

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Quido Mánes - okruh

    Dostaveníčko

    Položka č.: 838

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:36

    olej, plátno, 46 x 38,5 cm, monogr. LD QM, rám, na zadní straně pozůstalostní razítko a štítek: Pozůstalost po vdp. biskupu Dru A. Podlahovi a katalogové číslo 56, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem - na základě jeho vyjádření se pravděpodobně jedná o dobovou napodobeninu Mánesova rukopisu…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stařenka s kočkou

    Položka č.: 839

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:37

    lept, 21,2 x 15,5 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Kostel Jana Křtitele Na Prádle

    Položka č.: 840

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:38

    lept, 14,8 x 12 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Xaver Margold

    (1887-1967)

    Karolinum - studie

    Položka č.: 841

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:39

    tuše, běloba, papír, 1939, 22,5 x 28,5 cm, sign. PD Margold 1939, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Milan Martiník

    Tvář

    Položka č.: 842

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:40

    keramika, 1989, 20 x 20 cm, sign. PD Martiník 89, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Blažena Martiníková - Holanová

    Položka č.: 843

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:41

    keramika, 14 x 11,4 cm, sign. na zadní straně Martiníková, na zadní straně štítek Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Položka č.: 844

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:42

    serigrafie, 1988, 29 x 19 cm, sign. PD Matal 88, č. 34/70, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    HD

    Položka č.: 845

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:43

    serigrafie, 2009, 72 x 55 cm, sign. PD Matouček 2009, č. 41/81, při spodním okraji pomačkaný papír, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Singapore

    Položka č.: 846

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:44

    serigrafie, 2011, 54 x 74 cm, sign. PD Matoušek 2011, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    New York - Chrysler building

    Položka č.: 847

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:45

    serigrafie, 2017, 63 x 44 cm, sign. PD Matoušek 2017, č. 29/77, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Massif de LĚsterel

    Položka č.: 848

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:46

    serigrafie, 2014, 45 x 65 cm, sign. PD Matoušek 2014, č. 36/77, vzadu věnování autora, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Cisterna

    Položka č.: 849

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:47

    serigrafie, 2013, 47 x 67 cm, sign. PD Matoušek 2013, č. 75/77, vzadu věnování autora, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Bromo

    Položka č.: 850

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:48

    serigrafie a tempera, 2012, 45 x 65 cm, sign. PD Matoušek 201¨2, č. 61/77, vzadu věnování autora, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Václav Menčík

    (1926)

    Postavy

    Položka č.: 851

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:49

    litografie, 1962, 59 x 48 cm, sign. PD V. Menčík 1962, žák prof. E. Filly, J. Nováka, člen JVU a zakládající člen výtvrarné skupiny Trasa 54, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Augustin Mervart

    (1889-1968)

    Zimní ves

    Položka č.: 852

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:50

    tužka, papír, 1946, 37,5 x 25,5 cm, sign. PD Aug. Mervart 46, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Hrachovce a A. Balána, člen SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ezopovy bajky: Tele a býk

    Položka č.: 853

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:51

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Micl

    (1969)

    Položka č.: 854

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:52

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Míčková

    Dějiny v hrách

    Položka č.: 855

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:53

    tuš, papír, 64 x 48,5 cm, sign. DU Jana 81, v dolní části prosvítají původní stopy po uchycení na paspartu, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jana Míčková

    Z cyklu České památky, Praha

    Položka č.: 856

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:54

    tuš, papír, 64 x 48,5 cm, sign. DU Jana 78, v horní části prosvítají původní stopy po uchycení na paspartu, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

  • Miloš Michálek

    Vymezení

    Položka č.: 857

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:55

    linoryt, 1991, 40 x 29,5 cm, sign. PD M. Michálek 91, č. 7/15, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Miloš Michálek

    Radikální řez

    Položka č.: 858

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:56

    linoryt, 1990, 40 x 29,5 cm, sign. PD M. Michálek, č. 13/15, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Mikeš

    Bitva

    Položka č.: 859

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:57

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Krajina na severu

    Položka č.: 860

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:58

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Monogramista SN

    Figura

    Položka č.: 861

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:59

    olej, karton, 1966, 58 x 40 cm, PD monogr. SN 66, rám

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Monogramista Z. K.

    Zasněžená děla

    Položka č.: 862

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:00

    olej, karton, 43 x 58 cm, sign. PD ZK, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Alois Moravec

    (1899-1897)

    Položka č.: 863

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:01

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Figures decoratives č. 16

    Položka č.: 864

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:02

    litografie, 37 x 26,2 cm, rám, PD značeno: Libreie centrale des beaux arts - Paris, antiqari.at Radhošťská, významná osobnost evropské kultury konce 19. a začátku 20. století – období secese, v rakousku známé jako „Jugendstil“, proslul zejména plakáty pro herečku Sáru Bernhardtovou v Paříži, autorem…

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Karel Müller

    Položka č.: 865

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:03

    litografie, 16,3 x 8,6 cm, PD značeno na kameni Karel Müller, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Mžyk

    Dívka a jelen

    Položka č.: 866

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:04