• Různí autoři

    Bezručovské motivy

    Položka č.: 944

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:30

    12x linoryt, 1985, 19 x 12,9 až 11,5 x 8 cm, 10x signováno, Album opavských výtvarníků na bezručovské motivy. F. Černý, S. Havlík, D. Hrudníková, L. Kačírková, M. Kačírek, L. Marková, M. Mrázková, H. Nováková, J. Škarohlídová, Z. Tázlarová, M. Teršová, D. Urbaník, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Různí autoři

    Lidová - Členové a hosté R klubu

    Položka č.: 945

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:31

    11x grafický list (různé techniky), 1989, 27,5 x 20 - 18 x 13,5 cm, vše signováno, autoři: A. Antonová, S. Jílek, V. Veselý, I. Rystonová, J. Černý, J. Hanuš, Č. Hlavička, V. Mravcová, přiložen text s popisem, zašpiněný přebal, 1 ks chybí, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Helena Salichová

    (1895-1975)

    Obrazy druhé světové války

    Položka č.: 946

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:32

    6x litografie, kolem r. 1945, 24 x 16,5 cm, vše značeno PD na kameni H. Salichová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Mapa Moravy

    Položka č.: 947

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:33

    ručně kolorovaná mědirytina, 29,5 x 33,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • W. A. Lambert?

    Dostaveníčko

    Položka č.: 948

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:34

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

  • August Carl Haun

    (1815-1894)

    Cheb

    Položka č.: 949

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:35

    kolorovaná litografie, kolem roku 1850, 19,3 x 26,5 cm, značeno LD na kameni Haun, rám, dole značeno gez u. lith. v. A. Haun a PD Druck v W. Korn in Berlin, vodní skvrna na paspartě, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Spřežení na břehu moře

    Položka č.: 950

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:36

    lept, 45,5 x 58,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Skicář - Černá hora v Krkonoších

    Položka č.: 951

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:37

    14 x kresba (uhel, tužka), papír, 1x akvarel, tuš, papír, 1951, 14,6 x 21 cm, kresby z března 1951, akvarel z roku 1959, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Geogr. Verbreitung Des Mohammedanischen Staaten-systems.

    Položka č.: 952

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:38

    tisk, přelom 19. a 20. st., 29,5 x 40,5 cm, rám, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Skicář

    Položka č.: 953

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:39

    16x tuš, papír, 29,5 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Rudorous

    Grafiky Rudorouse

    Položka č.: 954

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:40

    20x linoryt, 14 x 9 cm, jednotlivé listy signovány, Antikvariát Dlážděná

  • August Haun

    (1815-1894)

    Zvíkov - nádvoří

    Položka č.: 955

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:41

    litografie, 19,2 x 26,2 cm, značeno LD Gez. v. Kaliwoda a PD Lith. v. A. Haun, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Přání k narozeninám Azičce Kůsové

    Položka č.: 957

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:43

    tuš, papír, 1945, 30 x 22,5 cm, vše signováno, čytři miniaturní kresby na dvou aršich ručního papíru vložených do kartonové obálky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Chalupa v krajině

    Položka č.: 958

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:44

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 959

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:45

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jeremias Wolff

    (1663-1724)

    Položka č.: 960

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:46

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • František Schmoranz?

    Setkání (Die Begenung)

    Položka č.: 961

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:47

    tuš, papír, 18,6 x 14,7 cm, rám, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Aelbert Meyeringh

    (1645-1714)

    Položka č.: 962

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:48

    mědirytina, 23 x 19,4 cm, značeno LD Meyeringh, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Kulich

    Biblický motiv

    Položka č.: 963

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:49

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Biblický motiv

    Položka č.: 964

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:50

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 965

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:51

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Carolinum

    Položka č.: 966

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:52

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Chronik

    Panna Marie s Ježíškem

    Položka č.: 967

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:53

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jean Leon Gérome

    (1824-1904)

    Spolupráce

    Položka č.: 968

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:54

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jahannes Stradanus

    (1523-1605)

    Zápas s býky

    Položka č.: 969

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:55

  • Antonio Albizzi

    (1547-1626)

    Rodokmen Landtgravii Hassiae

    Položka č.: 970

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:56

    mědirytina, 1612, 53,5 x 40 cm, D. Custose vyryl pro vydavatele Antonia Albizziho, rodokmen vévodů z Hessenska s pohledem na Kassel v pozadí, figurální titulní kartuší s erbem, ornamentální kartuší a třemi dalšími erby, uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Nicolaus Vanni

    Freska Herkulaneum

    Položka č.: 971

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:57

    mědirytina, 22 x 32,3 cm, značeno v desce LD Nicolaus Vanni Reg. delin, PD Philipp Morghen Reg. Scul, pochází se souboru: Delle antichita di Ercolano“ od Ottavia Antonia Baiardiho; Pasquale Carcani, publikováno v Itálii 1757 - 1791. Jedná se o svazek rytin nálezů z hloubení ruin Herculaneum v Neapo…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

  • Nicolaus Vanni

    Freska Herkulaneum

    Položka č.: 972

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:58

    mědirytina, 22 x 32,3 cm, značeno v desce LD Nicolaus Vanni Reg. Delin, PD Nic Billy Rom Reg. iricise, pochází se souboru: Delle antichita di Ercolano“ od Ottavia Antonia Baiardiho; Pasquale Carcani, publikováno v Itálii 1757 - 1791. Jedná se o svazek rytin nálezů z hloubení ruin Herculaneum v Neap…

  • Nicolaus Vanni

    Freska Herkulaneum

    Položka č.: 973

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 14:59

    mědirytina, 22 x 32,3 cm, značeno v desce LD Nicolaus Vanni Reg. Del, PD Nic. Oratÿ Reg. Incesor. Port, pochází se souboru: Delle antichita di Ercolano“ od Ottavia Antonia Baiardiho; Pasquale Carcani, publikováno v Itálii 1757 - 1791. Jedná se o svazek rytin nálezů z hloubení ruin Herculaneum v Nea…

  • R. Bürger

    Kostel v Rozbělesích

    Položka č.: 974

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:00

    litografie, 14,7 x 21,3 cm, značeno na kameni LD Gez.v. R. Bürger, PD Lith v.C.W. Arldt, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)