• F.B. Kořenský

    Pražské Benátky

    Položka č.: 1095

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:01

    pastel, dřevoryt, papír, 26 x 14,3 cm, PD značeno v tisku Kořenský, papírová pasparta, ilustrace časopisu Zlatá Praha, DU značeno: Původní rytina dle akvarelu F. B. Kořenského, ukázka z umělecké výstavy v Pražském Rudolfinu, papír mírně zažloutlý, na zadní straně papíru text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Pohled na Malou stranu a mostní věže Malostranské4

    Položka č.: 1096

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:02

    pastel, dřevoryt, papír, 18 x 24,7 cm, papírová pasparta, papír mírně zažloutlý, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Pohled na Hradčany a Malous tranu z cesty na Petřín

    Položka č.: 1097

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:03

    pastel, dřevoryt, papír, 18 x 23 cm, papírová pasparta, zadní strana potištěna textem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 20 ks ocelorytin staré grafiky

    Položka č.: 1098

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:04

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Položka č.: 1099

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:05

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výjevy z Rakouska - konvolut 15 ks

    Položka č.: 1100

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:06

    15 x ocelorytina, kolem roku 1850, cca 10 x 15 cm, velmi dobrý stav rytin, některé papíry mírně zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výlevy z Velké Británie a Scotska - konvolut 20 ks

    Položka č.: 1101

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:07

    20 x ocelorytina, kolem roku 1850, cca 10 x 15 cm, velmi dobrý stav rytin, některé papíry mírně zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výjevy z USA - konvolut 15 ks

    Položka č.: 1102

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:08

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 19 ks ocelorytin staré grafiky

    Položka č.: 1103

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:09

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výjevy z Itálie a Rakouska- konvolut 15 ks

    Položka č.: 1104

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:10

    15 x ocelorytina, kolem roku 1850, 7,2 x 9,2 až 12 x 19 cm, velmi dobrý stav rytin, některé papíry mírně zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výjevy z USA - konvolut 40 ks

    Položka č.: 1105

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:11

    40 x dřevoryt, 9 x 12 až 15 x 20 cm, některé papíry zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře, částečně ilusrace tiskovin, na zadní straně papírů text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Hrad Škvárovník u Teplic

    Položka č.: 1106

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:12

    ocelorytina, okolo 1850, 9,3 x 14 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Teplice

    Položka č.: 1107

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:13

    ocelorytina, okolo 1850, 9,5 x 14,8 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Hrad Šternberk v Čechách

    Položka č.: 1108

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:14

    ocelorytina, okolo 1850, 11,3 x 15,5 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Gotthardskirche und das Prager Thor in Schlan

    Položka č.: 1109

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:15

    ocelorytina, okolo 1850, 10,5 x 14,8 cm, značeno PD Stahls v F. Höfer, LD N. d. Natur gez.v. C Würbs, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Znojmo

    Položka č.: 1110

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:16

    ocelorytina, okolo 1850, 10,5 x 15,7 cm, značeno PD Stahlst v F. Höfer, LD Gez.v. C Würbs, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Roudnice nad Labem

    Položka č.: 1111

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:17

    ocelorytina, okolo 1850, 11,7 x 15,8 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Kostel Sv. Martina v Olomouci

    Položka č.: 1112

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:18

    ocelorytina, okolo 1850, 11 x 14 cm, značeno PD Stahlst v Joh. polppel, LD Gez.v. C Würbs, papírová pasparta, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Kostel Sv. Jakuba v Kutné hoře

    Položka č.: 1113

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:19

    ocelorytina, okolo 1850, 15 x 10 cm, značeno PD Stahlst v Joh. polppel, LD Gez.v. C Würbs, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Bad Röznau in Maehren

    Položka č.: 1114

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:20

    ocelorytina, okolo 1850, 10,3 x 15,7 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Plébeinner Bohéme

    Položka č.: 1115

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:21

    kolorovaná ocelorytina, okolo 1850, 16,5 x 10 cm, papírová pasparta, na zadní straně papíru tištěný text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • R. Roberts

    Hřensko

    Položka č.: 1116

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:22

    ocelorytina, okolo 1850, 9 x 15 cm, značeno PD Gest v A.V. Hayne, LD Gez.v. C R. Roberts, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Kolonáda s prameny v Karlových Varech

    Položka č.: 1117

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:23

    ocelorytina, okolo 1850, 10,5 x 16 cm, značeno DU Nach Natur gez. und gestochen von J. Poppel Nby, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • G. B. Metzeroth

    Karlovy Vary

    Položka č.: 1118

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:24

    ocelorytina, okolo 1850, 11 x 17 cm, značeno PD G a B Metzeroth sc., papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Mariánské lázně

    Položka č.: 1119

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:25

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    (1807-1882)

    Kolonáda v Karlových Varech

    Položka č.: 1120

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:26

    ocelorytina, okolo 1850, 10,5 x 15,2 cm, značeno PD Gestochen bay J. Poppel, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    U Chebu v Čechách

    Položka č.: 1121

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:27

    ocelorytina, okolo 1850, 9,3 x 14 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • A.H. Payne

    Vodopád v Adršpachu

    Položka č.: 1122

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:28

    ocelorytina, okolo 1850, 15,3 x 9,8 cm, značeno PD A.H. Hayne sculp, LD R. Richter del., papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Ludwig Richter

    (1803-1884)

    Labský vodopád

    Položka č.: 1123

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:29

    ocelorytina, okolo 1850, 15 x 9,6 cm, značeno PD Gest v Gr¨neald and Cook, LD Gez.v. L. Richter, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Lázeňský pavilón v Teplicích

    Položka č.: 1124

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:30

    ocelorytina, okolo 1850, 8,5 x 11 cm, značeno PD Stahls v Joh. Poppel, LD gez.v. C Würbs, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)