• Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Páv

    Položka č.: 877

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 16:48

    litografie, 19 x 13,3 cm, sign. na kameni DU Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • František Turek

    (1916-2008)

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 878

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 16:49

    kombinovaná technika, papír, 38,5 x 59,5 cm, sign. PD F Turek, oboustranná kresba, na zadní straně skica, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • František S. Tvrdý

    (1912-1974)

    Ves v krajině

    Položka č.: 879

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 16:50

    olej, plátno, 1944, 41 x 56 cm, sign. PD F. S. Tvrdý 1944, rám, Antikvariát Dlážděná, studium v malířské škole J. Kutmana v Praze, u I. Kulce na Ukrajinské akademii AVU, konzervace a technologie ve speciálce u prof. B. Slánského a figurální kresbu u K. Mináře na AVU v Praze, člen skupiny restaurátor…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 880

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 16:51

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 881

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 16:52

    olej, plátno, 33 x 27 cm, v rozích mírně poškozená malba, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Toaleta

    Položka č.: 882

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 16:53

    olej, plátno, 1937, 25 x 20 cm, sign. LD B. Ullrych 37, plátno na okrajích otřepeno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Dívčí akt

    Položka č.: 883

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 16:54

    olej, dřevo, 1941, 29 x 35 cm, sign. PD B. Ullrych 1941, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s květem ve vlasech

    Položka č.: 884

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 16:55

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na pláži

    Položka č.: 885

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 16:56

    olej, karton, 1932, 34,8 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych 32, odřené okraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Bohumil Ullrych

    Se džbánem/Ležící akt

    Položka č.: 886

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 16:57

    olej, plátno, 33 x 26,5 cm, sign. PD B. Ullrych , oboustranná malba, plátno na okrajích lehce otřepené, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Na zahradě

    Položka č.: 887

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 16:58

    olej, plátno, 1937, 34 x 28 cm, sign. LD B. Ullrych 1937, lehce otřepené okraje plátna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

  • Bohumil Ullrych

    Česající se dívka

    Položka č.: 888

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 16:59

    olej, plátno, karton, 1936, 26 x 19 cm, sign. LD B. Ullrych 1936, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    Položka č.: 889

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 17:00

    kombinovaná technika, papír, 1947, 42,5 x 33,5 cm, sign. LD B. Ullrych 47, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    Položka č.: 890

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 17:01

    kombinovaná technika, papír, 1945, 40,5 x 29 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v klobouku

    Položka č.: 891

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 17:02

    olej, karton, 27 x 22 cm, na pravém okraji odřeno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Na pláži

    Položka č.: 892

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 17:03

    kombinovaná technika, papír, 1948, 21 x 29 cm, sign. PD B. Ullrych 48, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na tenise

    Položka č.: 893

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 17:04

    olej, papír, 1930, 25,5 x 19,5 cm, sign. PD B. Ullrych 30, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

  • František Uprka

    (1868-1929)

    Symbol mateřství (krojovaná žena s dítětem)

    Položka č.: 894

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 17:05

    pálená patinovaná hlína, v. 53 cm, signováno na plintě F. Uprka, František Uprka, zásadně nazýván Franta Uprka (26. února 1868 Kněždub – 8. září 1929 Tuchoměřice), byl český sochař, bratr věhlasného malíře Jožky Uprky. Franta Uprka byl členem SVU Mánes a od roku 1909 též zakládajícím členem Sdruže…

  • František Uprka

    (1868-1929)

    Děcko se džbány

    Položka č.: 895

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 17:06

    pálená patinovaná hlína, v. 18,5 cm, sign. vzadu na pod­stavci Fr. Uprka, výška 18,5 cm, značeno vtlačeně Pexider Letovice, plastika z pálené patinované hlíny představuje malé dítě v košilce se džbány, Morava, Pexider Letovice, kolem r. 1925. Plastika v perfektním stavu., Antikvariát Dlážděná

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Lidská krajina

    Položka č.: 896

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 17:07

    olej, plátno, 1943, 39 x 79 cm, sign. PD B. S. Urban 1943, rám, Typická ukázka z díla studenta J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na Avu v Praze. Urban byl malíř krajin, ale i pražských periferií či figurálních kompozic s náboženskou a sociální tematikou. Dražená položka zaujme pro …

  • Rudolf Václavík

    (1898-?)

    Jelen v říji

    Položka č.: 897

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 17:08

    akvarel, papír, 41,5 x 60 cm, sign. PD Václavík, rám, na papíře drobné skvrnky, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Pařez

    Položka č.: 898

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 17:09

    dřevoryt, 15 x 19 cm, sign. DU K. Valter, rám, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

  • Václav Vaner

    (1896-?)

    Krajina se skalami

    Položka č.: 900

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 17:11

    olej, karton, 48,5 x 66 cm, sign. LD Vaner, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Václav Vaner

    (1896-?)

    Zima v Tatrách

    Položka č.: 901

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 17:12

    olej, karton, 1954, 45 x 35 cm, sign. PD Vaner, rám, na zadní straně popsáno autorem a značeno autorským razítkem, malba zašpiněna, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Bohumil Večeřa

    (1904-1974)

    Cesta na kopci

    Položka č.: 902

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 17:13

    olej, plátno, 23 x 33 cm, sign. PD B. Večeřa, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem čfvu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Maria Helena Veira da Silva

    (1908-1992)

    Položka č.: 903

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 17:14

    litografie, 31 x 23,8 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Na stole

    Položka č.: 904

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 17:15

    olej, papír, 30 x 44,5 cm, monogr. DU KV, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

  • Jiří Vláčil

    (1924-1983)

    Sedící akt

    Položka č.: 908

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 17:19

    mezzotinta, 1980, 8,9 x 5,7 cm, sign. DU Jiří Vláčil 80, pasparta, č. 63/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera, J. Lichtága a J. M. Z. Rossmannna na ŠUŘ v Brně, poté K. Mináře na AVU v Praze, člen SVU Aleš a Bloku čsl. výtv. umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Vlček

    Ukřižování

    Položka č.: 909

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 17:20

    olej, plátno, 1985, 75 x 85,5 cm, sign. PD J. Vlček 85, napínací rám, krakelovaná malba, místy odpadlé drobné kousky malby, Antikvariát Dlážděná

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Starý ještěr

    Položka č.: 910

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 17:21

    lept, 1948, 24,6 x 18,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)