• Franta Doležal

    Koupání

    Položka č.: 530

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:01

    olej, plátno, 70 x 85 cm, sign. LD Franta Doležal, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Miloš Doubek

    Nahoře a dole

    Položka č.: 531

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:02

    monotp, kombinovaná technika, 1979, 28 x 39 cm, sign. PD , papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Jiří František Dvořák

    Touha babičky

    Položka č.: 532

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:03

    pastel, tuš, papír, 44,7 x 33,1 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Dvořák - Šumavský

    (1887-1964)

    Štrbské pleso

    Položka č.: 533

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:04

    olej, sololit, 34 x 44 cm, sign. PD J. Dvořák - Šumavský, rám, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Ležící akt

    Položka č.: 534

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:05

    linoryt, 42,3 x 30 cm, sign. PD F. Emler, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Strom

    Položka č.: 535

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:06

    linoryt, 59 x 39,5 cm, sign. PD F. Emler, č. 4/20, při okrajích pokrčený papír, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

  • Milan Erazim

    Jeden den v životě

    Položka č.: 536

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:07

    litografie, 1985, 70,5 x 54 cm, sign. PD M. Erazim 85, autorský tisk, lehce pokrčený papír, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Rolf Escher

    Zátiší se šicím strojem

    Položka č.: 537

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:08

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Paul Emil Felix

    Dívka s andělem

    Položka č.: 539

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:10

    akvatinta, 17,4 x 12,3 cm, sign. PD P. E. Felix, rám, mírně zažloutlý papír, v horních rozích skvrny od vody, nezasahuje do tisku, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Marie Filippovová

    Kompozice I.

    Položka č.: 541

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:12

    lavírovaná tuš a barevné tuše, papír, 2017, 32 x 22 cm, sign. LD Marie Filippovová 2017, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Marie Filippovová

    Kompozice II.

    Položka č.: 542

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:13

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Miroslav Fišák

    Dům

    Položka č.: 543

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:14

    suchá jehla, 1976, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Fišák Miroslav 76, rám, č. 4/25, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emanuel Frinta

    (1896-1970)

    Studie portrétu malíře Antonína Frýdla

    Položka č.: 544

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:15

    olej, plátno, 1920, 46,5 x 39 cm, sign. PN Em. Frinta 20, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Švabinského, Obrovského a Nechleby na AVU v Praze, prof. Kupky v Paříži

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • L. Frosin

    Zátiší s granátovými jablky

    Položka č.: 545

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:16

    olej, plátno, 41,5 x 41,5 cm, sign. PD L. Frosin , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Josef Matěj Gottlieb

    (1882-1967)

    Náměstí sv. Marka v Benátkách

    Položka č.: 547

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:18

    akvarel, běloba, papír, 26,5 x 32 cm, sign. PD J. M. G., rám, Antikvariát Dlážděná, žák Josefa Scheiwla na um. prům. škole v Praze, šéf scénické výpravy v Národním divadle

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Josef Matěj Gottlieb

    (1882-1967)

    Čert (Návrh kostýmu do filmu Alena)

    Položka č.: 548

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:19

    tuš, tužka, akvarel, papír, 30 x 21 cm, rám, na zadní straně věnování a popis od Růženy Gottliebové - Křížkové, na rámu drobné oděrky, žák Josefa Scheiwla na um. prům. škole v Praze, šéf scénické výpravy v Národním divadle

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Město

    Položka č.: 549

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:20

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura v krajině

    Položka č.: 550

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (97 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:21

    litografie, 1980, 28,1 x 20,2 cm, sign. PD F. Gross 80, č. 30/100, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

  • Abraham Hadad

    (1937)

    Le Canapé

    Položka č.: 551

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:22

  • Adolf Hajduček

    (1911-1971)

    Pramen Ostravice

    Položka č.: 552

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:23

    olej, karton, 31 x 22 cm, sign. LD A. Hejduček, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Josef Häring

    (1895-?)

    V lese

    Položka č.: 553

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:24

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

  • Eva Hašková

    Chlapec a lev

    Položka č.: 554

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:25

    lept, akvatinta, 1979, 29,7 x 22,6 cm, sign. PD Hašková 1979, č. 98/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Jaromír Hauptmann - Sedláček

    (1899-?)

    Horská krajina

    Položka č.: 555

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:26

    olej, karton, 32 x 44 cm, sign. PD J. Sed. Hauptmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák Josefa Ullmanna

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Jiří Hauschka

    Červánky

    Položka č.: 556

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:27

    litografie, 2010, 24 x 54 cm, sign. PD Jiří 2010, rám, 14/150, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Máchův dům č. p. 551 Karlovo náměstí

    Položka č.: 557

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:28

    akvarel, tužka, papír, 1940, 45,5 x 32,5 cm, sign. PN VHejna 1940, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Hendrych

    Bodlák

    Položka č.: 558

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:29

    pastel, papír, 20,5 x 13 cm, sign. LD Hendrych, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jan Hendrych

    Postava

    Položka č.: 559

    Vyvolávací cena: 380 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:30

    litografie, 2009, 30 x 21 cm, sign. PD Hendrych, č. 2/50, vzadu natištěno Premie Umělecké besedy, cca 2 cm natržený a podlepený levý dolní rok , antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Wagnera a J.Kavana na VŠUP v Praze, aspirantura na AVU u prof. Hladíka

    Aktuální cena: 380 CZK (15 €)

  • Leona Hlavinková

    (1993)

    Nebe, peklo, ráj

    Položka č.: 560

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:31

    serigrafie, 2016, 66 x 79 cm, sign. PD L. Hlavinková, č. 1/8, ze souboru grafik na téma autorčina rodného kraje - Hané. Za tento list byla L. Hlavinková nominována na cenu Grafika roku 2017 za serigrafii., antiqari.at Radhošťská

  • Leona Hlavinková

    (1993)

    Balvan

    Položka č.: 561

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:32

    serigrafie, 2016, 88,5 x 58,5 cm, sign. PD L. Hlavinková, č. 2/9, antiqari.at Radhošťská

  • Marie Hlobilová-Mrkvičková

    (1903-1999)

    Údolí řeky Vinodolčice

    Položka č.: 562

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (278 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:33

    akvarelový pastel, papír, 1976, 30 x 42 cm, LD M. Hlobilová, vzadu štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.500 CZK (278 €)