• Vladimír Beneš

    (1903-1971)

    Položka č.: 303

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    tempera, papír, 1960, 40 x 60 cm, sign. PD Vlad. Beneš 60, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • B. Ryplová

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 302

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    olej, karton, 1914, 23,5 x 30 cm, sign. LD B. Ryplová , rám, na několia místech drobně vypadlá malba, NU proděravěno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • K. Novák

    Slunce v Lužním lese (Milovice)

    Položka č.: 301

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    olej, plátno, 1977, 69 x 89,5 cm, sign. PD K. Novák 77, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Z. Kejř

    Krajina s obilím

    Položka č.: 300

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    olej, plátno, 1933, 69,7 x 50 cm, sign. PD Z. Kejř 33, uprostřed dole cca 1cm plátno proděravělé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

  • Alois Kalvoda?

    Skála nad řekou

    Položka č.: 299

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (445 €)

    olej, lepenka, kolem r. 1910, 50 x 67 cm, sign. PD Al. Kalvoda, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 12.000 CZK (445 €)

  • Ant. Hnátek

    Zvlněné moře a skály

    Položka č.: 298

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (78 €)

    Aktuální cena: 2.100 CZK (78 €)

  • Blažíček

    Krajina s levandulí

    Položka č.: 297

    olej, plátno, 44 x 57 cm, sign. PD Blažíček, rám, rám poškozen, místy zkrakelováno, na několika místech vypadlá malba, antiqari.at Radhošťská

  • Panuška

    Položka č.: 296

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    olej, překližka, 20 x 29 cm, sign. PD Panuška, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Vladimír Stříbrný

    (1905-1970)

    Portrét muže / Portrét dívky

    Položka č.: 295

    oboustraná malba, olej, karton, 1924, 55 x 40,5 cm, sign. PD V. Stříbrný 1924, rám, poškozeno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen JUV

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • J. Sís

    Portrét Karla Maye

    Položka č.: 294

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    olej, plátno, 57,5 x 49,5 cm, sign. PD Sís J., rám, na malbě drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

    Umělec a jeho můza

    Položka č.: 293

    malba na porcelánu, 6 x 8,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Portét dívky

    Položka č.: 292

    tužka, pastel, papír, sign. DU Jan Dědina 1930, rám, na papíře drobné zahnědlé skvrnky, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Partitura

    Položka č.: 387

    litografie, 43, 5 x 32, 5 cm, sign. PD Kristofori, autorský tisk, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Mozart

    Položka č.: 386

    litografie, 45 x 35, 5 cm, sign. PD Kristofori, autorský tisk, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

  • Jaroslav Jiří Králík

    (1924-1999)

    Rozhovor s Grünnewaldem

    Položka č.: 385

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (145 €)

    lept, reliéfní tisk, 1992, 49,3 x 64 cm, sign. PD JJ Králík 1992, č. 4/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Filly, člen skupiny Bilance, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (145 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Proláž

    Položka č.: 384

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    ofset, 1981, 16,8 x 40,7 cm, sign. PD J Kolář 81, rám, č. 248/250, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Položka č.: 383

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani III.

    Položka č.: 382

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    litografie, 1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 3/100, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani I.

    Položka č.: 381

    litografie, 1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 58/60, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani III.

    Položka č.: 380

    litografie, 1994-1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 94 - 98, č. 2/100, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

  • Vladimír Komárek

    Hráč na panovu flétnu

    Položka č.: 379

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    suchá jehla, 1974, 32,5 x 44,5 cm, sign. PD V. Komárek 74, pasparta, 13/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Ivana Lomová

    Skotský les

    Položka č.: 398

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (178 €)

    Aktuální cena: 4.800 CZK (178 €)

  • Roman Franta

    Cecily

    Položka č.: 397

    litografie, 2017, 48 x 64,5 cm, sign. PD R. Franta 2017, litografie, č. 73/101, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

  • Petr Fiala

    (1969)

    Údolí zapomnění

    Položka č.: 396

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    barevná litografie, 2016, 59 x 75,5 cm, VD Fiala 2015, č. 33/40

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

  • Petr Fiala

    (1969)

    Pivoňka (Do středu)

    Položka č.: 395

    barevná litografie, 2018, 59 x 75,5 cm, VD Fiala 2018, č. 29/45

  • Martin Salajka

    (1981)

    Chameleoni

    Položka č.: 394

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (167 €)

    litografie, 2019, 63,5 x 44,5 cm, sign. PD Martin Salajka 19, č. 69/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 4.500 CZK (167 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Dušičky

    Položka č.: 393

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    litografie, 2011, 59,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2011, č. 51/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Město II

    Položka č.: 392

    litografie, 2019, 45 x 65 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 31/180, žák prof. M. Rittsteina

  • Martin Salajka

    (1981)

    Město

    Položka č.: 391

    litografie, 2019, 45 x 65 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 21/100, žák prof. M. Rittsteina

  • Michal Rapant

    (1986)

    Ponny nenažraný Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 03

    Položka č.: 390

    litografie, 2018, 50 x 32,5 cm, sign. PD Rapant 2018, č. 37/75