• Igor Grimmich

    (1979)

    Kód

    Položka č.: 389

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    litografie, zlaceno, 2019, 53,7 x 75,7 cm, sign. PD IGOR GRIMMICH 19, č. 1/31, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Čtyři podoby blaženosti

    Položka č.: 408

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    kolorovaný lept, papír, 15 x 21 cm, sign. PD Josef Lehoučka 80, ohnutý pravý spodní roh papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 407

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Benzinka I.

    Položka č.: 406

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    litografie, 2007, 43 x 53,5 cm, sign. PD Špaňhel 2007, č. 20/50

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Orion

    Položka č.: 405

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Benzinka v noci

    Položka č.: 404

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Piva z kopce

    Položka č.: 403

    litografie, 43 x 28 cm, sign. PD Špaňhel , č. 69/100

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Žlutý motýl

    Položka č.: 402

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (115 €)

    Aktuální cena: 3.100 CZK (115 €)

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Položka č.: 401

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • František Skála

    Na počátku

    Položka č.: 400

    litografie, 2015, 48,5 x 34 cm, sign. PD František Skála 2015, č. 18/200

  • Josef Liesler

    Přesýpací hodiny života

    Položka č.: 417

    litografie, 1982, 32 x 27 cm, sign. PD Liesler 82, rám, č. 56/140, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Stroj

    Položka č.: 416

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (97 €)

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 415

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    Položka č.: 414

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (145 €)

    lept, 1946, 31,8 x 24,5 cm, sign. PD V. Zykmund, datováno LD 26.03.1946, rám, č. 2/25, studium na VUT a Přírodovědecké fakultě UK v Praze, spoluzakladatel skupiny RA, člen SVU Mánes, Bloku moravsko-slezských umělců v Brně, SVU Aleš

    Aktuální cena: 3.900 CZK (145 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Trubači

    Položka č.: 413

    litografie, 1973, 67,5 x 48 cm, sign. DU K. Vysušil 73, 13/15, na zadní straně popsáno, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, L…

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Klanění

    Položka č.: 412

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (108 €)

    lept, 1992, 29,5 x 23,5 cm, sign. PD J. Válová 92, č. 103/135

    Aktuální cena: 2.900 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    V hloubi duše

    Položka č.: 411

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (241 €)

    Aktuální cena: 6.500 CZK (241 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Přítomnost třpytu

    Položka č.: 410

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    litografie, 1988, 42 x 38 cm, sign. DP J.Šerých, č. 81/90, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u prof. V. Silovskéh…

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Markéta Prachatická

    Skřítek

    Položka č.: 427

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    lept, 26,2 x 19,5 cm, sign. PD M. Prachatická, antiqari.at Radhošťská, Markéta Prachatická, nar. 1953, 1984 Velká cena na knižním veletrhu za ilustraci ke knize Alenka v říši divů, 1990 Camberwell College of Art London (2 semestry), 1991 – 1993 působila jako asistentka grafického ateliéru na Akademi…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Veronika Palečková

    Strážkyně tajemství

    Položka č.: 426

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    litografie, 69,7 x 53,7 cm, sign. PD Veronika Palečková, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně F. Buranta, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Ladislav Kuklík

    Tváře

    Položka č.: 425

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    lept, 1984, 59,5 x 49 cm, sgn. DU L. Kuklík 1984, papírová pasparta, č. 4/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

  • James Janíček

    Položka č.: 424

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (86 €)

    litografie, 1992, 49 x 38,2 cm, sign. DU Janíček 92, č. 19/80, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

  • Eva Hašková

    Koníček

    Položka č.: 423

    lept, akvatinta, 1991, 29 x 26,7 cm, sign. PD Eva Hašková 91, č. 49/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

  • Eduard Halberštát

    (1937)

    Lázně 4

    Položka č.: 422

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    serigrafie, 1996, 54 x 40 cm, sign. DP E.Halberštát 1996

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    Conservatory blues

    Položka č.: 421

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Jiří Slíva

    Casino Café

    Položka č.: 420

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (175 €)

    litografie, 42,7 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 4/55, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.700 CZK (175 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Nad propastí

    Položka č.: 419

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    lept, 1998, 27,5 x 27,3 cm, sign. PD J. Paleček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Uprostřed

    Položka č.: 436

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    suchá jehla, 1993, 16,7 x 11 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 93, č. 19/40, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Dvojice

    Položka č.: 435

    suchá jehla, 2007, 29,5 x 19 cm, sign. DP Jan Hladík 2007, č.: 2/20

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jiří Corvin

    (1931-2004)

    Pole

    Položka č.: 434

    litografie, 1964, 54,5 x 68,5 cm, sign. PD Corvin 64, č. 6/80, kolem tisku mírně zažloutlý rámeček, papír při okrajích pomuchlán, při horním okraji mimo tisk zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze