• Marie Hlobilová - Mrkvičková

    (1903-1999)

    Růžová zahrádka

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    olej, plátno, 1990, 50 x 65 cm, sign. PD M. Hlobilová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Jindřich Hlavín

    (1877-1958)

    Chalupy

    Položka č.: 242

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)

  • František Hanuš Hérink

    (1889-1958)

    Ve žních - motiv z Bělé

    Položka č.: 241

  • Mátyás Gerstenberger

    (1888-?)

    Dunavecse III.

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    olej, plátno, 37 x 50 cm, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Mátyás Gerstenberger

    (1888-?)

    Dunavecse II.

    Položka č.: 239

    olej, plátno, 33 x 44 cm, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

  • Mátyás Gerstenberger

    (1888-?)

    Dunavecse

    Položka č.: 238

    olej, plátno, 33 x 44 cm, rám, práce maďarského malíře, rodáka z Budapešti. Studoval v Budapešti, Mnichově a Paříži. Od roku 1912 tvořil v Budapešti. Malba vznikla v krajině kolem maďarského města Dunavecse, které leží u břehu Dunaje, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

  • Čeněk Fousek

    (1894-1983)

    Beskydy - výhled z okna

    Položka č.: 237

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    olej, plátno, 1959, 45,5 x 56 cm, sign. PD Č. Fousek 59, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Praze u prof. B. Wachsmanna, žák prof. Krattnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Joža Florián

    (1927)

    Krajina s hradem

    Položka č.: 236

    olej, karton, 1972, 33 x 68 cm, sign. LD J. Florián 72, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Čeněk Pražák

    (1914-1996)

    Ves v krajině

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    olej, plátno, 1961, 50 x 65,5 cm, sign. PD Pražák 61, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Bradáče a F. Tichého, člen skupiny Máj a skupiny März v Linci

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Vladimír Plocek

    (1930-2001)

    Cesta k zastávce k Sopotnici

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    olej, sololit, 1974, 38 x 58 cm, sign. PD Vlad. Plocek 74, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

  • August Bedřich Piepenhagen - škola

    (1791-1868)

    Alpská krajina

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    olej, lepenka, 40 x 28,3 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

  • Maryša Neubertová

    (1899-?)

    Pohled na horu

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    olej, plátno, 60 x 71,7 cm, sign. LD M. Neubertová, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Antal Neogrády

    (1861-1942)

    Potok v zimě

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    olej, překližka, 25 x 35 cm, sign. PD Neogrády A., rám, zkrakelováno

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

  • Joža Mikš

    (1901-1966)

    Dalmácie- studie borovic

    Položka č.: 251

    olej, karton, 48 x 64 cm, sign. PD Joža Mikš, rám, LD povrchové škrábnutí malby, antiqari.at Radhošťská, studium kreslení na Státní odborné škole, žák prof. Hofbauera na UMPRUM v Praze

  • Joža Mikš

    (1901-1966)

    Horský masiv

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    olej, karton, 37 x 52,7 cm, sign. PD Joža Mikš, rám, antiqari.at Radhošťská, studium kreslení na Státní odborné škole, žák prof. Hofbauera na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Ptáci nad jezerem

    Položka č.: 249

  • Jiří Mandel ml.

    U Orlice

    Položka č.: 248

    olej, plátno, 97,5 x 54 cm, sign. PD J. Mandel ml., rám, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

  • František Koudelka

    (1896-1976)

    Chalupy v Olšových Vratech u Karlových Varů (Pohled z Vítkova vrchu)

    Položka č.: 247

    olej, plátno, karton, 33 x 48 cm, sign. PD F.Koudelka, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Toman

    (1888-?)

    Moře

    Položka č.: 263

  • Karel Toman

    (1888-?)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 262

    olej, překližka, 1945, 37,7 x 63 cm, sign. LD Toman 45, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studoval grafiku v Gorici

  • F. Štindl

    Než nastaly JZD

    Položka č.: 261

    olej, plátno, 1952, 37,5 x 92 cm, sign. PD F. Šindl 1952, rám, PD posáno, Antikvariát Dlážděná

  • Jaroslav Šimůnek

    (1872-1939)

    Na vsi

    Položka č.: 260

    olej, karton, 34 x 50 cm, sign. PD J. Šimůnek, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Jaro Svoboda

    (1901-?)

    Na cestě do hor

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    olej, karton, 40,5 x 28 cm, sign. PD Svoboda Jaro, na zadní straně kresba uhlem poloakt muže, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Vít Skála

    (1883-1967)

    Senoseč

    Položka č.: 258

    olej, plátno, karton, 19 x 23 cm, sign. LD Vít Skála, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Muž v plavkách

    Položka č.: 168

    černobílá bromostříbrná fotografie, 15,3 x 8,3 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

  • Jana Reinerová

    Vodňany

    Položka č.: 428

    litografie, 32,3 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk XIV.

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    fotografie, 1982, 30,4 x 23,9 cm, sign. na zadní straně Jan Malý 1982, na zadní straně nálepka Czech Field Studio Jan Malý, Ivan Lutterer, Jiří Poláček, Antikvariát Dlážděná, studoval na SPŠ grafické v Praze a na FAMU tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk XIII.

    Položka č.: 184

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk XII.

    Položka č.: 183

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk XI.

    Položka č.: 182