• Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    V čas obrany

    Položka č.: 469

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:00

    tuš, papír, 1911, 28 x 25 cm, PD monogr. A. , rám, vzadu potvrzení pravosti Mikoláš Aleš 1911, zažloutlý papír, zašpiněno, pasparta v levém spodním rohu politá - nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v raněj…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Studie dvou postav

    Položka č.: 470

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:01

    tužka, papír, 24 x 18 cm, rám, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém stylu, přičemž vycházel z odkazu Josefa Mánesa, později směřoval spíše k secesi

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    V hospodě

    Položka č.: 471

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:02

    tuš, papír, 12 x 10,5 cm, monogr. PD A., rám, Antikvariát Dlážděná, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém stylu, přičemž vycházel z odkazu Josefa Mánesa, později směřoval spíše k secesi

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Dělostřelci před lávkou

    Položka č.: 472

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:03

    lept, 24,7 x 28,8 cm, sign. PD AJ. Alex, zažloutlý papír, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jiří Anderle

    Pamětní list k 80. narozeninám Bohumila Hrabala

    Položka č.: 473

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:04

    lept, 1994, 16,2 x 7 cm, sign. DU Anderle, pod grafikou vytištěno: Pamětní list k poctě Dr Bohumila Hrabala u příležitosti jeho 80. narozenin dne 28. března 1994, Spolek českých bibliofilů, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Pavla Aubrechtová

    Portrét

    Položka č.: 474

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:05

    dřevořez, 32,5 x 34,4 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Richard Augustin

    (1975)

    Dívka s květinou

    Položka č.: 475

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:06

  • Emanuel Bakla

    (1878-1943)

    Krajina na Vysočině

    Položka č.: 476

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:07

    olej, plátno, 29,6 x 36,5 cm, sign. PD E. Bakla, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Hlava ženy

    Položka č.: 477

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:08

    litografie, 1948, 22 x 15,5 cm, sign. PD Balcar, rám, LD neautorský přípis, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Kobylka v trávě

    Položka č.: 478

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:09

    dřevoryt, 1965, 27,8 x 43,3 cm, sign. DU Vl. Bauer 65, 42217, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Okáči

    Položka č.: 479

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:10

    dřevořez, 30,5 x 40,7 cm, sign. PD Vl. Bauer , autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Brouk zelený

    Položka č.: 480

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:11

    litografie, 1999, 33 x 23 cm, sign. PD Vl. Bauer 99, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Tuvia Beeri

    Slunce

    Položka č.: 481

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:12

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Václav Benedikt

    Zimní nálada

    Položka č.: 482

    Vyvolávací cena: 7.300 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:13

    Aktuální cena: 7.300 CZK (271 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Žižkovský BK

    Položka č.: 483

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:14

    monotyp, 1949, 4,8 x 17 cm, sign. PD Beneš 49, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Dům

    Položka č.: 484

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:15

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Karel Benetka

    Malá taneční zábava

    Položka č.: 485

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:16

    sítotisk, 19 x 31,7 cm, sign. DU Benetka, č. 51/120, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným umělcem. …

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Zdeněk Beran

    (1937)

    Studie postavy

    Položka č.: 486

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:17

    Aktuální cena: 2.900 CZK (108 €)

  • Zdeněk Beran

    (1937)

    Položka č.: 487

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:18

  • Zdeněk Beran

    (1937-2014)

    Zámek

    Položka č.: 488

    Vyvolávací cena: 750 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:19

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 489

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:20

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 490

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:21

  • Josef Bino

    (1881-?)

    Pohled na hory

    Položka č.: 491

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:22

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Josef Tomás Blažek

    (1884-1962)

    U koloniálu

    Položka č.: 492

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:23

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Tomás Blažek

    (1884-1962)

    Dostaveníčko

    Položka č.: 493

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:24

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Po orbě

    Položka č.: 494

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:25

    olej, plátno, 1946, 42 x 51 cm, sign. PD V. Boháč III. 1946, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Blanka Bohdanová

    Lilie pod mrakem

    Položka č.: 495

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:26

    olej, plátno, 1991, 26 x 31 cm, sign. PD BBohdanová 91, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů

  • Blanka Bohdanová

    Jablka

    Položka č.: 496

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:27

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Venčení (PF 1992 Dr. František Dvořák)

    Položka č.: 497

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:28

    litografie, 8 x 12 cm, sign. PD ABorn, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Eliška Bornová

    (1964)

    Strážci

    Položka č.: 498

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:29

    litografie, 32,6 x 27,4 cm, sign. PD Erika Bornová, č. 39/70, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (167 €)