• Cyril Bouda

    Krajina s domy

    Položka č.: 499

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:30

    dřevoryt, 9 x 18 cm, sign. PD CBouda, rám, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Brázda

    Dva akty

    Položka č.: 500

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:31

    2x komb. technika, 2004, 20,8 x 14,7 cm, obě sign. DU JBrázda 04, rám, č. 4/100, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Karel Lehký Brodský

    (1897-1942)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 501

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:32

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Žlutá struktura

    Položka č.: 502

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:33

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Franta Buben

    Nad Bečvou od Helfštýna, Hranicko

    Položka č.: 503

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:34

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Ze života hmyzu

    Položka č.: 504

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (241 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:35

    suchá jehla, 1991, 60 x 85 cm, sign. PD F. Burant 1991, rám, č. 26/28, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.500 CZK (241 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Pierot a dívka s růží

    Položka č.: 505

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:36

    suchá jehla, 1980, 34,3 x 30,8 cm, sign. PD F. Burant 1980, č. 42/120, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Žena s drdolem

    Položka č.: 506

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:37

    suchá jehla, 1980, 61,5 x 49,5 cm, sign. PD F. Burant 1980, č. 18/25, při okrajích lehce pokrčený papír, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • M. Buriánek

    Selka v kroji

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:38

    olej, plátno, 1936, 36,7 x 27 cm, sign. PD M. Buriánek 36., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • M. Buriánek

    Selka v kroji

    Položka č.: 508

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:39

    olej, plátno, 1936, 37 x 27 cm, sign. PD M. Burianek-36, malba místy zkrakelována, antiqari.at Radhošťská

  • Jiří Corvin

    (1931-2004)

    Kameny

    Položka č.: 509

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:40

    litografie, 1965, 39,5 x 49 cm, sign. PD Corvi 65, č. 5/30, mírně zažloutlý papír, papír při okrajch mírně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze

  • Jiří Corvin

    (1931-2004)

    Položka č.: 510

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:41

    serigrafie, 48 x 59 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze

  • Hana Čápová

    Svatební den

    Položka č.: 511

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:42

    lept, 1981, 64,5 x 49 cm, sign. PD Hana Čápová 81, rám, č. 10/35, při okrajích lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pieta

    Položka č.: 513

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:44

  • Josef M. Černovický

    (1906-1991)

    Venkovský motiv

    Položka č.: 514

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:45

    olej, plátno, 39 x 42,5 cm, sign. LD J. M. Černovický, rám, na zadní straně razítko z výstavy Souboru čs. výtvarníků, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Truppeho v Brně, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, poté studium v Paříži na škole École des Arts et Métiers

  • Černý

    Žižka

    Položka č.: 515

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:46

    pastel, 30 x 22 cm, sign. PD Černý VII.

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Eva Činčerová

    (1943-2005)

    Marta (cyklus portréty)

    Položka č.: 516

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:47

    lept, 1976, 89 x 58,5 cm, sign. PD Činčerová 76, místy lehce pokrčený, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní

  • Eva Činčerová

    (1943-2005)

    Osamělí lidé

    Položka č.: 517

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (49 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:48

    lept, 1973, 59,3 x 69,5 cm, sign. PD Činčerová 73, místy lehce pokrčený, zvlněný papír, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    The Wines of Gala and of God

    Položka č.: 518

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:49

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Most Expensive Painting

    Položka č.: 519

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:50

    tisk, 39,8 x 33,7 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. CCLXIII/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    El Retrato de mi hermano muerto

    Položka č.: 520

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:51

  • František Daněk - Sedláček?

    (1892-1974)

    Sklizeň

    Položka č.: 521

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (371 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:52

    Aktuální cena: 10.000 CZK (371 €)

  • Ivana Dědičová

    U řeky

    Položka č.: 522

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:53

    olej, plátno, 1956, 46 x 60 cm, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Portrét dívky

    Položka č.: 523

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:54

    pastel, papír, 30 x 24 cm, sign. PD Jan Dědina, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců

  • Karel Demel

    Cesty II.

    Položka č.: 524

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (204 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:55

    lept, 2001, 33 x 50 cm, sign. PD Karel Demel 2001, č. 42/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (204 €)

  • Karel Demel

    Hudba

    Položka č.: 525

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:56

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)

  • Karel Demel

    Muž s kyticí

    Položka č.: 526

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:57

  • Karel Demel

    Monstrance

    Položka č.: 527

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:58

    lept, 2005, 29,8 x 19,5 cm, sign. PD KarelDemel 05, č. 33/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.600 CZK (134 €)

  • Edward T. Deutsch

    (1901-1971)

    Sedící akt

    Položka č.: 528

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 10:59

    tužka, kvaš, papír, 1922, 28,5 x 12,4 cm, sign. DU Edw T. Deutsch, rám

    Aktuální cena: 1.250 CZK (47 €)

  • Vlasta Dohnalová - Pešanová

    (1897-?)

    Art deco Madona

    Položka č.: 529

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2020 11:00

    glazovaná keramika, 15,5 x 14 x 12 cm, značeno na zadní straně V. Dohnalová, vespod značka H vyrytá do masy, Panna Maria s dítětem na klíně stylizovaná ve stylu art deco z jemné glazované keramiky. Vlasta Dohnalová-Pešanová se narodila 16. 1. 1897 v Chrudimi. Studovala na Uměleckoprůmyslové škole v …

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)