• Antonín Bílek

    (1881-1937)

    Pražské povstání

    Položka č.: 533

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:31

    bronz, 1945, 19 x 44,5 cm, značeno LD A. Bílek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Suchardy a J. Drahoňovského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Tomáš Bím

    Blahopřání

    Položka č.: 534

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:32

    tisk, 16,9 x 12,7 cm, sign. DU Bím, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jan Blaha

    (1961)

    Klíčová dírka

    Položka č.: 535

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:33

    mezzotinta, 79,5 x 48,5 cm, sign. PD Jan Blaha, autorský tisk, v dolní části mírně zažloutlý a při okrajích pokrčený papír, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Antonín J. Bobek (Boura)

    (1904-?)

    Položka č.: 536

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:34

    olej, plátno, 1933, 38 x 51 cm, sign. PD A. J. Boura 33, rám, lehce poškozeno

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Marie Borková - Fischerová

    (1916-2001)

    Zdrávas Maria

    Položka č.: 537

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:35

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Adolf Born

    PF 1978 F. Nový

    Položka č.: 538

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:36

    serigrafie, 8,5 x 26 cm, sign. PD ABorn, uprostřed mimo tisk přeloženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2015

    Položka č.: 539

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:37

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2012

    Položka č.: 540

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:38

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2013

    Položka č.: 541

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:39

    litografie, 2013, 19 x 10,5 cm, sign. PD A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 1977

    Položka č.: 542

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:40

    serigrafie, 10,5 x 41,5 cm, sign. PD ABorn, uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 1981

    Položka č.: 543

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:41

    serigrafie, 10,5 x 41 cm, značeno LD Bornovi, uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 1981 F. Nový

    Položka č.: 544

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:42

    serigrafie, 9,3 x 34 cm, značeno PD v tisku ABorn, uprostřed přeloženo, ohnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 1980 František Nový

    Položka č.: 545

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:43

    serigrafie, 10,5 x 41,5 cm, značeno PD v tisku ABorn, uprostřed přeloženo, ohnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Eliška Bornová

    (1964)

    Strážci

    Položka č.: 546

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:44

    litografie, 32,6 x 27,4 cm, sign. PD Erika Bornová, č. 39/70, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ladislav Boťanský

    (1943-2003)

    Tatranská listy

    Položka č.: 547

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:45

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Železniční most

    Položka č.: 548

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:46

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Zelený anton

    Položka č.: 549

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:47

    litografie, 2015, 14,4 x 51,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 15, č. 83/170, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Železnice v zimě

    Položka č.: 550

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:48

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Nádraží

    Položka č.: 551

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:49

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Koleje v zimě

    Položka č.: 552

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:50

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Koleje v zimě

    Položka č.: 553

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:51

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pohled na kostelní věž

    Položka č.: 554

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:52

    litografie, 2011, 21 x 15,8 cm, sign. PD Jiří Bouda 11, autorský tisk, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

  • Cyril Bouda

    Tulipány

    Položka č.: 555

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:53

    litografie, 24,5 x17 cm, LD C. Bouda, rám, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Cyril Bouda

    Pařížský motiv

    Položka č.: 556

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:54

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Michal Bouzek

    (1961)

    Těsně před východem

    Položka č.: 557

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:55

    kombinovaná technika, koláž, papír, 1999, 12,5 x 19,5 cm, sign. PD M. Bouzek 99, rám, studium na AVU v Praze, člen Výtvarné skupiny Svárov

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jiří Brázda

    Dva akty

    Položka č.: 558

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:56

    2x komb. technika, 2004, 20,8 x 14,7 cm, obě sign. DU JBrázda 04, rám, č. 4/100, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

  • Jiří Brázda

    Položka č.: 559

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:57

    lept, 2005, 29 x 19 cm, DU J. Brázda 05, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Brázda

    Položka č.: 560

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:58

    kombinovaná technika, lept, 11,7 x 9,8 cm, sign. DU Jiří Brázda, č. 34/100, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Podzim

    Položka č.: 561

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 08:59

    olej, dřevo, 20,5 x 24,5 cm, sign. PD J. Brož, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

  • Brož

    Položka č.: 562

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:00

    olej, plátno, 65 x 80 cm, sign. PD Brož, rám, poškozená (opadávající) malba

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)