• Karel Demel

    Muž s kyticí

    Položka č.: 593

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:31

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Karel Demel

    Hudba

    Položka č.: 594

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:32

    lept, 1989, 13,5 x 8 cm, sign. PD Karel Demel 89, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Stanislav Diviš

    Houby

    Položka č.: 595

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:33

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • František Dostál

    Z cyklu Pražské příběhy

    Položka č.: 596

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:34

    bromostříbrná fotografie, 26,5 x 36 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Dostál

    Z cyklu Pražské příběhy II.

    Položka č.: 597

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:35

    bromostříbrná fotografie, 37 x 27,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Z cyklu Náhodná setkání

    Položka č.: 598

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:36

  • František Dostál

    Ze souboru Psí příběhy

    Položka č.: 599

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:37

  • František Dostál

    Praha - Vyšehrad

    Položka č.: 600

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:38

  • František Dostál

    Položka č.: 601

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:39

  • František Dostál

    Ze souboru Psí příběhy

    Položka č.: 604

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Dostál

    Z cyklu Psí příběhy

    Položka č.: 605

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:43

    fotografe, 23 x 17,1 cm, signatura vzadu, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karla Dušková

    (1926)

    Dvě dívky

    Položka č.: 606

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:44

    olej, plátno, 49,5 x 58,5 cm, monogramováno PD KD, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jaroslav Dvořák - Šumavský

    (1887-1964)

    Štrbské pleso

    Položka č.: 607

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:45

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Piccadilly

    Položka č.: 608

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:46

    litografie, 16 x 19 cm, sign. PD. F. Emler, pasparta, č. 56, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Položka č.: 609

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:47

    litografie, 1965, 13,5 x 15,5 cm, sign. PD F. Emler 65, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Milan Erazim

    Manévr no. 1

    Položka č.: 610

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:48

    litografie, 1991, 42,8 x 32 cm, sign. PD M. Erazim 91, E/A, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Milan Erazim

    Šance no. 1

    Položka č.: 611

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:49

    litografie, 1992, 39 x 33,1 cm, sign. PD M. Erazim 92, 39/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Milan Erazim

    Jeden den v životě

    Položka č.: 612

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:50

  • Jakub F

    Cesta do lesa

    Položka č.: 613

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:51

    olej, lepenka, 48,5 x 34 cm, sign. PD F. Jakub, rám, pravý horní roh mírně poškozen

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ferdinand Fencl

    (1901-1983)

    Popelníček

    Položka č.: 614

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:52

    glazovaná keramika, 4,3 x 13,5 x 13,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ferdinand Fencl

    (1901-1983)

    Akt ženy

    Položka č.: 615

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:53

    glazovaná keramika, 11,5 x 18 cm, značeno na zadní straně F., Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    U studny

    Položka č.: 616

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:54

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Dívky u jezera

    Položka č.: 617

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:55

    litografie, 20,8 x 23,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 17/27, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Fauna

    Položka č.: 618

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:56

    dřevoryt, 1926, 40 x 34,5 cm, sign. PD V. Fiala 1926, papírová pasparta, ruční tisk, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Gejša

    Položka č.: 619

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:57

    barevná litografie, 37 x 26 cm, sign. PD V. Fiala , č. 12/17, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Staroslovanský cyklus

    Položka č.: 620

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:58

    litografie, 1944, 27 x 39,5 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta, autorský nátisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Oldřich a Božena

    Položka č.: 621

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 09:59

    dřevoryt, 1940, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Japonská krajina s vodopádem

    Položka č.: 622

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:00

    dřevoryt, 1925, 39 x 28,5 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta, č. 24/130, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Korejská vesnička

    Položka č.: 623

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:01

    dřevoryt, 1925, 29,5 x 23,5 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta, č. 27/130, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Hérakles vítěz

    Položka č.: 624

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 10:02

    lept, 1937, 40 x 31,7 cm, sign. PD Emil Filla 37, rám, č. 141/306, prémie SVU Mánes, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)