• Peter Fehr

    (1681-1740)

    Frankfurt

    Položka č.: 1005

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:31

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Porážka francouzů v Holandsku

    Položka č.: 1006

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:32

  • Midolie

    Napoleon na ostrově Sv. Helena

    Položka č.: 1007

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:33

    litografie, 24 x 30 cm, značeno LD Midolie, Ecriv. Composit., PD Lith. d. E. Simon fils Edit a Strasbourg, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Kůň

    Položka č.: 1008

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:34

    mědirytina, 20,8 x 29,3 cm, zažloulý papír, místy zažloutlé flíčky; papír dvakrát přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Výstavní síň

    Položka č.: 1009

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:35

    kolorovaný tisk, 19 x 13,5 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Paulus Potter

    (1625-1654)

    Na pastvě

    Položka č.: 1010

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:36

    mědirytina, pozdější otisk z původní desky, 1649, 17,9 x 19,9 cm, značeno LD Paulus Potter fn. et. f: 1649, papír přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Francois Boucher

    (1703-1770)

    Le Soleil chasse la Nuit

    Položka č.: 1011

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:37

    lept, 12,1 x 30,1 cm, značeno PD C. H. Dupont sc.; LD Fr. Boucher pinx., zašlý papír, uprostřed přeložen, na papíře dvě malé dírky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    (1920-2010)

    Psiche

    Položka č.: 1012

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:38

    mědirytina, 13 x 10 cm, z druhé strany papíru tištěný text, knižní ilustrace, okraje papíru lehce zažloutlé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Francois Boucher

    (1703-1770)

    L´Imporomptu de Versailles

    Položka č.: 1013

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:39

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Bernard Picart

    (1673-1733)

    Veritable Portrait du tres fameux Seigneur messire Quinquenpoix

    Položka č.: 1014

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:40

    mědirytina, 1720, 20,2 x 30,6 cm, zašlý papír, několika krát přeložen, kousek papíru na pravém okraji odřezán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Habitations de Bateaux

    Položka č.: 1015

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:41

    litografie, 1842, 28 x 48,5 cm, značeno LD: Dessiné d´apres nature par Aug. Borget, lith par Eug. Ciceri, rám, pochází ze souboru 32 litografií: Borget, Auguste, Eugene Ciceri, Le Chine et les Chinos dessins ďapres Nature, Paris: Chez Goupil & Libert, 1842, mírně zažloutlý papír, v levém spodním roh…

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Chapelle du Grand Temple de Macao

    Položka č.: 1016

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:42

    litografie, 1842, 28,5 x 40 cm, značeno LD: Dessiné d´apres nature par Aug. Borget, lith par Eug. Ciceri, rám, pochází ze souboru 32 litografií: Borget, Auguste, Eugene Ciceri, Le Chine et les Chinos dessins ďapres Nature, Paris: Chez Goupil & Libert, 1842, mírně zažloutlý papír, rám poškozen, antiq…

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Arthur Jiři von Ramberg

    (1819-1875)

    Louise Miller

    Položka č.: 1017

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:43

    mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD C. Geyer gest.; LD A. v. Ramberg gez., mírně zažloutlý papír, u pravého okraje papíru nepatrné zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Gräfin Terzky

    Položka č.: 1018

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:44

    kolorovaná mědirytina, 17,1 x 12,5 cm, značeno PD C. Geyer gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, na levém okraji papíru (mimo tisk) malý růžový flíček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Šlechtic

    Položka č.: 1019

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:45

    kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD J. L. Raab ges.; LD Fr. Pecht gez., zažloutlý papír, na okrajích papíru několik světlých a tmavších skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Arthur Jiři von Ramberg

    (1819-1875)

    Der Prinz / Princ

    Položka č.: 1020

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:46

    kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD C. Geyer gest.; LD A. v. Ramberg gez., mírně zažloutlý papr, na pravém okraji dvě malé hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Karl Moor

    Položka č.: 1021

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:47

    mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD L. Sichling gest.; LD Fr. Pecht gez., zahnědlý papír, na papíře malé tmavší nebo světlejší skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Gefsterl

    Položka č.: 1022

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:48

    kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD H. Merz gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, levý horní roh papíru pokrčen a cca 1 cm natržen okraj mimo tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Arthur Jiři von Ramberg

    (1819-1875)

    Spící žena s loutnou

    Položka č.: 1023

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:49

    kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD C. Geyer gest.; LD A. v. Ramberg gez., zahnědlý papír, při okraji několik skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Wilhelm Tell

    Položka č.: 1024

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:50

    kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD J. L. Raab gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír papír, na okrajích papíru dva malé tmavší flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Bertha von Bruneck

    Položka č.: 1025

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:51

    mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD A. Rosdorf gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, lehce ušpiněn po okrajích, rohy papíru lehce pokrčeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Der Kapuziner / Kapucín

    Položka č.: 1026

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:52

    kolorovaná mědirytina, 16,9 x 13 cm, značeno PD A. Schultheiss gest.; LD Fr. Pecht gez., lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ad. Neumann

    Don Manuel

    Položka č.: 1027

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:53

    kolorovaná mědirytina, 17,4 x 12,9 cm, značeno PD Ad. Neumann gest.; LD A. v. Ramberg gez., lehce zahnědlý papír z drobmnými tmavšími tečkami, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Dáma se závojem

    Položka č.: 1028

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:54

    kolorovaná mědirytina, 17,2 x 13 cm, značeno PD H. Merz gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, na levém okraji, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Arthur Jiři von Ramberg

    (1819-1875)

    Turandot

    Položka č.: 1029

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:55

    kolorovaná mědirytina, 16,6 x 12,2 cm, značeno PD G. Jaquemot gest.; LD A. v. Ramberg gez., zažloutlý papír z drobnými tečkami, na pravém okraji papíru tmavší skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Arthur Jiři von Ramberg

    (1819-1875)

    Alba

    Položka č.: 1030

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:56

    kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD G. Jaquemot gest.; LD A. v. Ramberg gez., zažloutlý papír, na okrajích papír ztmavnutý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Arthur Jiři von Ramberg

    (1819-1875)

    Die Griechin/ Řekyně

    Položka č.: 1031

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:57

    kolorovaná mědirytina, 17,1 x 12,5 cm, značeno PD C. Gonzenbach gest.; LD A. v. Ramberg gez., mírně zažloutlý papír, při okrajích mimo tisk papír pomuchlán a PD cca 05 cm natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Tell´s Knabe

    Položka č.: 1032

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:58

    kolorovaná mědirytina, 17,7 x 12,8 cm, značeno PD C. Gonzenbach gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, na levém okraji ztmavlý, na pravém spodním rohu flíček od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Arnold vom Melchtal

    Položka č.: 1033

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 15:59

    kolorovaná mědirytina, 16,5 x 12,6 cm, značeno PD A. Fleischmann gest.; LD Fr. Pecht gez., zažloutlý papír, v rozích pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Julia Imperiali

    Položka č.: 1034

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:00

    kolorovaná mědirytina, 16,5 x 12,5 cm, značeno PD A. Fleischmann gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, několik hnědých skvrnek mimo tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)