Bibliofilská aukce (175.)

Sálová aukce se uskuteční 17. 6. 2020 (položka 1-673) od 18 hodin v Rezidenci Ostrovní č.p. 8
Předaukční výstava se bude konat od 1. 6. do 16. 6. 2020 od 10-12, 13-18 hodin.
Bibliofilie | 1 – 129
Obálky Folk and Fairy Tales (Vojtěch Kubašta) | 130 - 151
Vojtěch Kubašta | 152 - 160
Edice Pupilla (Panenka) | 161 - 198
podpisy a dedikace | 199 - 250
Sbírka podpisů p. Daňka | 251 - 295
Staré tisky | 296 - 345
Architektura a užité umění | 346 - 349
Historický místopis | 350 - 359
Mapy | 360 - 376
Nacistická propaganda | 377 - 429
Avangarda a obálky | 430 - 440
Samizdat, exil | 441 - 455
Rarity | 456 - 486
Dětská a dobrodružná literatura | 487 - 499
Foto | 500 - 520
Rarity/fotky/Sitenský | 521 - 579
Asiatika | 580 - 600
Emmerich Hruška | 601 - 643
Karel Vik | 644 - 652
Stará grafika | 653 - 673

    Reklama Palaba

    Položka č.: 514

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Ukončení prvního podání: 17. 06. 2020 15:00

    tisk, 24 x 18,5 cm, barevný tisk, reklama, nalepeno na papíře, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Reklama Palaba

    Položka č.: 515

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Fotografická pozůstalost

    Položka č.: 516

    fotografie, velké množství fotografií soch, medailí a ostatních děl A. Lhotáka, stav místy horší, některé fotografie zašpiněny, mírná pachová stopa, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

  • Kolektiv autorů

    Konvolut fotografií zahraničních filmů 30. až 50. let

    Položka č.: 517

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    44x fotografie, 23 x 30 cm, 44x bromostříbrná fotografie, na zadní straně značeno číslem, opotřebený stav, prohnuto, místy zašpiněno či perforováno v rozích, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Kolektiv autorů

    Vystřihovánka sovětského námořnictva

    Položka č.: 518

    papír, 33,5 x 24,5 cm, 4x list tvrdého papíru, vystřihovánka s motivy sovětského námořnictva, listy srulované, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • František Líbal

    (1896-1974)

    Katalogy

    Položka č.: 519

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    katalogy a fotografie, fotografie Fr. Líbala s věnováním (autor M. Sosna), katalog Malířské dílo s podpisem výtvarníka, vydala Alšova jihočeská galerie, Hluboká n. Vlt. 1961, katalog Obrazy z Blat, Galerie Práce, Praha 1961, katalogy zašlé, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Bukovace a M. Pirnera n…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Můj šálek kávy

    Položka č.: 520

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    fotografie, monotématické leporelo 14 fotografií autorem sledovaného šálku kávy v měnícím se prostředí, kartonové desky, vzadu značka, otisk/stopa šálku na desce, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řece (Po reke)

    Položka č.: 521

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    fotografická publikace, 1959, 23 x 33 cm, sign. na titulní straně spolu s věnováním Láďa 1959, 24 velmi kvalitních fotografických reprodukcí na tuhém papíře reprodukcí předmluva Jindřich Pokorný, text v ruštině, seznam vyobrazených fotografií, vydala Artia Praha v r. 1959, laminovaná plátěná vazba, …

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 522

    bromostříbrná fotografie, 1956, 18,1 x 24 cm, na zadní straně značeno razítkem FOTO LADISLAV SITENSKÝ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 523

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 524

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 525

    bromostříbrná fotografie, 1956, 24,5 x 18,2 cm, na zadní straně značeno razítkem FOTO LADISLAV SITENSKÝ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 526

    bromostříbrná fotografie, 1956, 24 x 18,1 cm, na zadní straně značeno razítkem FOTO LADISLAV SITENSKÝ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 527

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 528

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 529

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 530

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 531

    bromostříbrná fotografie, 1956, 17,4 x 24 cm, na zadní straně značeno razítkem FOTO LADISLAV SITENSKÝ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 532

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 533

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 534

    bromostříbrná fotografie, 1956, 23,5 x 18,1 cm, na zadní straně značeno razítkem FOTO LADISLAV SITENSKÝ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 535

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 536

    bromostříbrná fotografie, 1956, 24,5 x 18,1 cm, na zadní straně značeno razítkem FOTO LADISLAV SITENSKÝ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 537

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 538

    bromostříbrná fotografie, 1956, 23,5 x 18,2 cm, na zadní straně značeno razítkem FOTO LADISLAV SITENSKÝ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 539

    bromostříbrná fotografie, 1956, 24 x 18,2 cm, na zadní straně značeno razítkem FOTO LADISLAV SITENSKÝ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 540

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 541

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 542

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 543

    bromostříbrná fotografie, 1956, 18,1 x 24,5 cm, na zadní straně značeno razítkem FOTO LADISLAV SITENSKÝ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)