Projekt Šance – Umělci pro „děti ulice“ 2020

Vážení dražitelé,
Projekt Šance Vám ve spolupráci s Galerií Vltavín předkládá charitativní aukci UMĚLCI DĚTEM ULICE VIII. 25 let se snažíme pomáhat českým „dětem ulice“ a Galerie Vltavín nezůstává stranou této pomoci.
Posláním Projektu Šance je pomáhat „dětem ulice“ postavit se na vlastní nohy. Více informací naleznete na www.ProjektSance.cz.
Všechna díla si můžete prohlédnout po předchozí dohodě s Pavlem Kozlerem, mobil: 721 270 250 nebo info@sance.info
1. podání aukce probíhá do 10. 12. 2020 do 15.00 hodin na www.galerie-vltavin.cz.
Sálová aukce proběhne 10. 12. 2020 od 17.30 hodin v KAMENNÉM SÁLE, OSTROVNÍ 222/8, Praha 1.
Dražba se řídí vyhláškou Galerie Vltavín. Máte-li zájem o některé dílo, ale nechcete se aukce zúčastnit osobně, kontaktujte Galerii Vltavín a můžete se dohodnout na svém zastoupení při dražbě.
Děkujeme Vám.
Projekt Šance a Galerie Vltavín

SEZNAM AUTORŮ

  • Jägermeister

    Rémy Martin XO Excellence

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 2.136 CZK (86 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    0,7 l, 40%, v dárkové krabičce se dvěma skleničkami. Unikátní koňak Rémy Martin XO přišel na svět v roce 1981 z více než 400 ingrediencí. Symfonická harmonie aromat a chutí XO ztělesňuje bohatost koňaku kategorie Fine Champagne. Z pestré palety vůní se nejvíce vyjímají bílé květy jasmínu či kosatce …

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

    Odhadní cena: 3 000–5 000 CZK

  • Jägermeister

    whisky Glenfiddich 26 YO

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 5.337 CZK (214 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    0,7 l, 43%, Glenfiddich 26 let Excellence je novým přírůstkem do portfolia single malt whisky této rodinné palírny. Je to také první whisky palírny Glenfiddich. Destilát je stařen po dobu minimálně 26 let v pečlivě vybraných sudech z amerického dubu, kde předtím zrál prémiový bourbon. Jedná se o zce…

    Aktuální cena: 5.337 CZK (214 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

    Odhadní cena: 8 000–10 000 CZK

  • Pavel Fencl

    Kvadrato en pluvo

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    akvarel, 2020, 21 x 30 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 1.050 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

    Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK

  • Pavel Fencl

    Katidira irokuro

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    akvarel, 2020, 21 x 30 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

    Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK

  • Pavel Fencl

    Ve stínu

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    akvarel, 2020, 30 x 40 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 1.050 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

    Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK

  • Pavel Fencl

    Malý Mentoňan

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    akvarel, 2020, 30 x 40 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

    Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK

  • Pavel Fencl

    Nálada

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    akvarel, 2020, 21 x 30 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

    Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK

  • Pavel Fencl

    Úsvit s ptáčkem

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    akvarel, 2020, 23,5 x 15 cm

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

    Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK

  • Petr Nikl

    Atlas velký

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    litografie, 2010, 70 x 70 cm, sign. PD, autorský tisk

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

    Odhadní cena: 9 000–12 000 CZK

  • Petr Nikl

    Ryba

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    litografie, 2010, 70 x 75 cm, sign. PD, autorský tisk

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 9 000–12 000 CZK

  • Jan Hísek

    Strom

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    mezzotinta, 2014, 19 x 10 cm, sign. PD, č. 59/63

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

    Odhadní cena: 1 000–2 000 CZK

  • Jan Hísek

    Černý kocour

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    mezzotinta, 2019, 28 x 18,5 cm, sign. PD, č. 43/44

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

    Odhadní cena: 5 000–7 000 CZK

  • J. S.

    Marnost

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    grafika na plátně (giclée), 2005, 73 x 100 cm, sign. vzadu, č. 3/191

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

    Odhadní cena: 14 000–16 000 CZK

  • J. S.

    Dobře požehnaná Praha

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    grafika na plátně (giclée), 2005, 73 x 100 cm, sign. vzadu, č. 2/191

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

    Odhadní cena: 14 000–16 000 CZK

  • J. S.

    Sen ředitele výrobního družstva Velorex...

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    grafický list, faksimile, 1984, 37 x 47,5 cm, sign. PD, č. 75/150

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

    Odhadní cena: 1 000–3 000 CZK

  • Josef Bolf

    bez názvu, z cyklu Obličeje

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    akvarel a tuš na papíře, 2020, 41,5 x 59 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

    Odhadní cena: 30 000–40 000 CZK

  • Patrik Hábl

    Stříbrné pohoří

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    olej na papíře, 2013, 100 x 70 cm, sign. vzadu, v zaskleném rámu

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 40 000–45 000 CZK

  • Hana Auerová

    Zelené lány

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    akryl na plátně, 2019, 30 x 20 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

    Odhadní cena: 5 000–8 000 CZK

  • Hana Auerová

    Starý zahradník II

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    akryl na plátně, 2019, 35 x 25 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

    Odhadní cena: 5 000–8 000 CZK

  • Leoš Suchan

    Studie baroka I

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    olej a akryl na plátně, 2017, 40 x 40 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 13 000–15 000 CZK

  • Leoš Suchan

    Studie baroka II

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    olej a akryl na plátně, 2017, 40 x 40 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 13 000–15 000 CZK

  • Karel Jerie

    Znamení

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    akryl na plátně, 2020, 70 x 45 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

    Odhadní cena: 20 000–30 000 CZK

  • Igor Grimmich jr.

    Marcela

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    akryl na plátně, 2020, 67 x 67 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

    Odhadní cena: 30 000–40 000 CZK

  • Marian Kay

    diptych: Love & Hate

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    akvarel, 2020, 59 x 79 cm, sign. PD, v rámu pod muzeálním sklem

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

    Odhadní cena: 25 000–30 000 CZK

  • Ewa Nemoudry

    triptych: Monday Episode

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    akryl na plátně, 2020, 50 x 150 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 50 000-70 000 CZK

  • Boris Jirků

    Ostrov pluje

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    kombinovaná technika na dřevě, 2016–2020, 74 x 90 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 37.000 CZK (1.480 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Odhadní cena: 80 000–100 000 CZK

  • Viktor Pivovarov

    Hlava

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    tuš a běloba na papíře, 2010, 73 x 57,5 cm, sign. PD, v rámu pod muzeálním sklem

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

    Odhadní cena: 25 000–35 000 CZK

  • László Sümegh

    Půlnoční návštěva

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    kombinovaná technika, 2007, 156 x 141 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

    Odhadní cena: 30 000–40 000 CZK

  • Krištof Kintera

    El Seriozo

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    sprej na papíře, 2001, 84 x 63 cm, sign. vzadu, v rámu mezi skly (vrchním muzeálním)

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

    Odhadní cena: 15 000–25 000 CZK

  • Václav Bláha

    Neklidný spánek

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    akryl, kombinovaná technika na ručním papíře, 2020, 97 x 85,5 cm, sign. vzadu, v rámu pod muzeálním sklem

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 30 000–45 000 CZK

Facebook