Projekt Šance – Umělci pro „děti ulice“ 2020

Vážení dražitelé,
Projekt Šance Vám ve spolupráci s Galerií Vltavín předkládá charitativní aukci UMĚLCI DĚTEM ULICE VIII. 25 let se snažíme pomáhat českým „dětem ulice“ a Galerie Vltavín nezůstává stranou této pomoci.
Posláním Projektu Šance je pomáhat „dětem ulice“ postavit se na vlastní nohy. Více informací naleznete na www.ProjektSance.cz.
Všechna díla si můžete prohlédnout po předchozí dohodě s Pavlem Kozlerem, mobil: 721 270 250 nebo info@sance.info
1. podání aukce probíhá do 10. 12. 2020 do 15.00 hodin na www.galerie-vltavin.cz.
Sálová aukce proběhne 10. 12. 2020 od 17.00 hodin v KAMENNÉM SÁLE, OSTROVNÍ 222/8, Praha 1.
Dražba se řídí vyhláškou Galerie Vltavín. Máte-li zájem o některé dílo, ale nechcete se aukce zúčastnit osobně, kontaktujte Galerii Vltavín a můžete se dohodnout na svém zastoupení při dražbě.
Děkujeme Vám.
Projekt Šance a Galerie Vltavín

  • Jiří Pošva

    Gymnastka

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Ukončení prvního podání: 10. 12. 2020 15:00

    socha, šamotová hlína, 2016, v. 16 x š. 27 cm, sign. vespod

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Dalibor Nesnídal

    Venuše z doby železné

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    soška, kombinovaná technika, 2017, v. 28 cm, sign. dole

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Richard Štipl

    Tři hlavy - Dýchání

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (1.960 €)

    plastika, 2020, v. 23 x š. 37,5 x h. 14,5 cm, sign. vzadu, v uzavřeném boxu pod muzeálním sklem

    Aktuální cena: 49.000 CZK (1.960 €)

  • Martin Janecký

    Bez názvu / Untitled

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    ručně tvarované sklo metodou tvarování sklářské bubliny zevnitř, 2018, v. 31 x š. 14 cm, sign. dole na krku

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)

  • Aleš Kublák

    Orfeus v podsvětí

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    akryl a olej na plátně, 2019, 80 x 60 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Aleš Kublák

    Etuda nebe a země

    Položka č.: 36

    olej na plátně, 2019, 60 x 50 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Aleš Kublák

    Etuda předjarní

    Položka č.: 37

    akryl a olej na plátně, 2019, 60 x 60 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Aleš Kublák

    Prostý den

    Položka č.: 38

    olej na plátně, 2020, 60 x 50 cm, sign. LD

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Aleš Kublák

    Piknik u černé zátoky

    Položka č.: 39

    olej na plátně, 2018, 60 x 40 cm, sign. LD

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Aleš Kublák

    Prsty Nemesis 2

    Položka č.: 40

    akryl a olej na plátně, 2020, 60 x 50 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Aleš Kublák

    ak 1

    Položka č.: 41

    akryl a olej na desce, 2019, 49,5 x 40 cm, sign. LD

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Aleš Kublák

    ak 3

    Položka č.: 42

    olej na desce, 2019, 49,5 x 40 cm, sign. LD

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)