• Dominik Jirsa

    (1985)

    No.: 10

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 25. 03. 2021 15:00

    akryl, sololit, 2017, 60 x 80 cm, sign. zezadu Dominik Jirsa 2017

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Dominik Jirsa

    (1985)

    No.: 11

    akryl, sololit, trochu otřepené rohy, 2015, 60 x 80 cm, sign. zezadu Dominik Jirsa 2015

  • Jarmila Jandová

    (1966)

    No.: 12

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    akryl, sololit, trochu otřepené rohy, 70 x 100 cm

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Jarmila Jandová

    (1966)

    No.: 13

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    akryl, plátno, 2019, 80 x 120 cm

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Jarmila Jandová

    (1966)

    No.: 14

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    akryl, papír, v rámu, 2014, 70 x 100 cm

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Dominik Šipr

    (1989)

    Tři T2 ve Vozovně Střešovice

    No.: 15

    H2Oil, sololit, 2021, 50 x 70 cm, sign. Lorenzo 2021

  • Dominik Šipr

    (1989)

    Pantografová jednotka žabotlam v Praze-Hlubočepích

    No.: 16

    H2Oil, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. Lorenzo 2020

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Lukáš Paleček

    Báseň

    No.: 7

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    fixy, papír, otrhaný, 2020, 19 x 23 cm

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Petr Lukáš

    No.: 34

    akryl, sololit, trochu otřepené rohy, 2014, 60 x 80 cm, sign. LUKÁŠ 2014

  • Alice Houdková

    (1984)

    No.: 51

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    vodovky, papír, 2013, 29 x 42 cm

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Marie Kůsová

    No.: 3

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    arkyl, měkký pastel, plátno, 2020, 60 x 80 cm

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Šárka Hojaková

    (1978)

    Domy na Letné

    No.: 6

    akryl, plátno, 2017, 100 x 80 cm

  • Petr Lukáš

    No.: 35

    akryl, sololit, 2015, 70 x 50 cm, sign. LUKÁŠ 2015

  • Alice Houdková

    (1984)

    No.: 52

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    linoryt, papír, lehce otrhaný, 2015, 17 x 24 cm

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Dagmar Filípková

    Katedrála sv. Víta

    No.: 29

    olejové pastely, papír, 2019, 70 x 100 cm, sign. zezadu Dáša Filípková Katedrála Sv. Víta

  • Ladislav Svoboda

    (1986)

    Kiki

    No.: 28

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    akrylové fixy, plátno, 2020, 60 x 90 cm, sign. LD KIKI 12.9.-30.10.

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Ladislav Svoboda

    (1986)

    Nina W.

    No.: 27

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    akrylové fixy, plátno, 2019, 100 x 80 cm, popsáno autorem: konec - 18.10. PAUZA 25.6.-2.9. Z - 25.6.2019 NINA W.

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • Ladislav Svoboda

    (1986)

    Rozhledna

    No.: 26

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    akrylové fixy, plátno, 2019, 80 x 100 cm, sign. LD LS, popsáno autorem LN ROZHLEDNA a PN PRO NEJDRAŽŠÍ ŽENU V MÉM SRDCI, PD 2019 konec 29.4.- začátek 29.1. v

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

  • Iveta Horváthová

    (1967)

    No.: 25

    kombinovaná technika, plátno, 80 x 60 cm

  • Marie Kůsová

    Modrá

    No.: 1

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    arkyl, fixa, měkký pastel,plátno, 2018, 80 x 120 cm

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • Lukrécie

    (1971)

    Duchovní planeta země

    No.: 48

    akryl, sololit, trochu otřepené rohy, 2016, 60 x 80 cm, sign. Lukrecie 16, zezadu LUKRÉCIE: DUCHOVNÍ PLANETA ZEMĚ 2016

  • Marie Kůsová

    Růžová

    No.: 2

    arkyl, měkký pastel, plátno, 120 x 80 cm

  • Marie Kohoutková

    (2000)

    Týnka

    No.: 46

    olejové pastely, papír, 2020, 70 x 100 cm

  • Marie Kohoutková

    (2000)

    No.: 45

    olejové pastely, papír, 2019, 70 x 100 cm

  • Vladimíra Mullerová

    (1976)

    Coco Channel

    No.: 44

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    akryl, papír, 2020, 42 x 30 cm

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Marie Kohoutková

    (2000)

    No.: 47

  • Iveta Horváthová

    (1967)

    Madonna

    No.: 23

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    kombinovaná technika, papír, v paspartě, 2013, 70 x 45 cm

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Iveta Horváthová

    (1967)

    Ježíš, Josef a panenka Marie

    No.: 22

    akryl, sololit, trochu otřepené rohy, , 100 x 70 cm

  • Iveta Horváthová

    (1967)

    No.: 24

    akryl, fixy, papír, v paspartě, 2013, 58 x 41 cm

  • Lukáš Paleček

    Tesla rádio

    No.: 8

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    fixy, papír, 2020, 30 x 42 cm

    Current price: 1.000 CZK (40 €)