• Lukáš Paleček

    Pračka Tatramat 502

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2021 15:00

    kombinovaná technika, papír, lehce pomačkaný, 61 x 43 cm

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Kateřina Feitová

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    akryl, papír, 2014, 61 x 43 cm, Kateřina Feitová malovala v ateliéru A.R.T. poměrně krátce, ale svým klidným a křehkým stylem kresby a malby zde zanechala nesmazatelnou stopu. Její snivá zobrazení krajin ať již skutečných či vnitřních zůstávají v tvorbě ateliéru nezastupitelná.

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Pajma

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    linoryt, papír, 29 x 42 cm

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Dagmar Filípková

    Lekárna, Muzeum Kačína

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    olejové pastely, papír, 2019, 70 x 100 cm, sign. Dáša Filípková lékárna Muzeum Kačína 2019 podle fotografií z leporela záme Kačína

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Dagmar Filípková

    Koráb

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    olejové pastely, papír, 2019, 42 x 59 cm

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Šárka Hojaková

    (1978)

    Slunečnice

    Položka č.: 4

    akryl, plátno, 2021, 80 x 60 cm, sign. LD Š. H. , Šárka Hojaková maluje expresivní obrazy z jejichž výrazné, jasné barevnosti vyzařuje entusiasmus, který okolo sebe jejich autorka šíří. Námětem jsou jí především krajinné motivy, stromy a květiny, ale také hrady, zámky i města viděná často idealizov…

  • Karel Pajma

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    gelová tužka, papír, 2016, 29 x 21 cm, Karel Pajma bere i těžší stránky života s moudrostí a nadhledem. Má vždy dobrou náladu a rád vypráví vtipy a historky. Píše básně, které občas přednáší. V Ateliéru pracuje soustředěně na svých geometrických výkresech, které připomínají fantastickou architekturu…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Dagmar Filípková

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    linoryt, papír, lehce otrhaný, 2015, 25 x 35 cm

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Dagmar Filípková

    Vlčí Mák

    Položka č.: 32

    olejové pastely, papír, 2019, 59 x 84 cm, sign. uprostřed Dáša Filípková Vlčí mák

  • Šárka Hojaková

    (1978)

    Trojský zámek

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    akryl, plátno, 2018, 95 x 80 cm, sign. PD Š. H.

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Karel Pajma

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    gelová tužka, papír, lehce pomačkaný, 84 x 59 cm

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Lukrécie

    (1971)

    Pocta novodobým svatým

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    akryl, plátno, 2020, 80 x 100 cm, sign. Lukrecie 20, zezadu LUKRÉCIE 2020: POCTA NOVODOBÝM SVATÝM

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Lukrécie

    (1971)

    Jemný dotek lásky

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    akryl, sololit, 2016, 70 x 100 cm, sign. Lukrecie 16, zezadu LUKRÉCIE: JEMNÝ DOTEK LÁSKY 2016

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Pajma

    Položka č.: 39

    gelová tužka, papír, 2016, 29 x 21 cm

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Kuklík

    (1980)

    Václav

    Položka č.: 37

    akryl, sololit, 2016, 50 x 40 cm, sign. PD KVĚTEN/16 KUKLÍK

  • Václav Kuklík

    (1980)

    Ježíš

    Položka č.: 36

    akryl, sololit, 2016, 50 x 40 cm, sign. PD KVĚTEN/16 KUKLÍK, Václav Kuklík býval klidný a tolerantní muž, který se hned po příchodu do Ateliéru pustil do práce a hodiny se bez přestávky soustředěně věnoval tvorbě. Dříve maloval převážně temperou, v Ateliéru objevil možnosti akrylových barev. Experim…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Naďa Petrovová

    (1963)

    Svět 7

    Položka č.: 21

    akryl, plátno, 2017, 60 x 80 cm, sign. zezadu Svět7 7/2012 Nadi Petrovová

  • Naďa Petrovová

    (1963)

    Chci lízátko

    Položka č.: 20

    akryl, plátno, 2015, 50 x 50 cm, sign. zezadu Nadi Petrovová 6/2015 Chci lízátko , Životní nesnáze dovedly Naděždu Petrovovou k moudrému nadhledu. Pomáhá lidem se stejnými psychiatrickými potížemi a je akreditovanou „peer konzultantkou“. Začala s malováním jako terapeutickou činností při hospitaliza…

  • George Radojčič

    (1987)

    Artemisa

    Položka č.: 19

    tužka, papír, 2020, 42 x 29 cm

  • George Radojčič

    (1987)

    Eredil na moří proti Peršanům

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    H2Oil, plátno, 2020, 100 x 100 cm

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • George Radojčič

    (1987)

    Klečící Dominik král před Dianou královnou

    Položka č.: 17

    akryl, plátno, 2020, 100 x 80 cm, George Radojčič krátce docházel do ateliéru malby prof. Jiřího Sopka na Akademii výtvarných umění, kam byl díky svému nespornému talentu přijat bez přijímacích zkoušek. Jako jediný v ateliéru používá olejové barvy, kterými vytváří bravurní kompozice inspirované bibl…

  • Vladimíra Mullerová

    (1976)

    Jaro

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    akryl, papír, 2020, 30 x 42 cm, Vladimíra Mullerová ráda maluje konkrétní objekty, krajiny, její vnímání je blízké realitě. Maluje většinou na papír menších formátů. Její klidná a nekonfliktní povaha koresponduje s poklidným až naivně romantickým zobrazováním skutečnosti. Ač není její výtvarný proje…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)