• Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Jiří Dienstbier (s podpisem JD)

    Položka č.: 328

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2021 15:00

    fotografie, 19,5 x 14,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha, v roce 1959 se vyučil fotografem a pár let nato také úspěšně vystudoval Státní grafickou školu v Praze. Během studia pracoval jako fotoreportér u několika časopisů. Během minulého režimu mu byla další umělecká činnost znemožněna a …

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Clown

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 9.800 CZK (392 €)

    Aktuální cena: 9.800 CZK (392 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Loučím se jako president, vracím se jako občan (ND, 2013)

    Položka č.: 334

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    fotografie, 13,5 x 20,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel s pivem

    Položka č.: 333

    fotografie, 15,5 x 23,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Baráčnická rychta (Fr. Vláčil)

    Položka č.: 332

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    J. Mucha s koťátky

    Položka č.: 331

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    J. Mucha

    Položka č.: 330

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    C. C. v Karlových Varech

    Položka č.: 329

  • Vincent Venera

    Oko (Abstraktní kompozice)

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    kombinovaná technika, papír, 1985, 139 x 197 cm, sign. DU Venera Vincent 1985, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Vincent Venera

    Kompozice XII.

    Položka č.: 326

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    lité laky, papír, 1989, 67 x 49,5 cm, sign. DU Venera Vincent 1989, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vincent Venera

    Kompozice X.

    Položka č.: 325

    tempera, běloba, papír, 1984, 45 x 62 cm, sign. PD Venera 84, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

  • Vincent Venera

    Kompozice VIII.

    Položka č.: 324

    tempera, běloba, papír, 1987, 45 x 62 cm, sign. PN Venera Vincent 1987, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

  • Vincent Venera

    Kompozice VI.

    Položka č.: 323

    tempera, tuš, papír, 1987, 62 x 45 cm, sign. PD Venera Vincent 1987, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

  • Vincent Venera

    Kompozice V.

    Položka č.: 322

  • Vincent Venera

    Kompozice IV.

    Položka č.: 321

    tempera, běloba, tuš, papír, 1987, 62 x 45 cm, sign. PD Venera Vincent 1987, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

  • Vincent Venera

    Kompozice III.

    Položka č.: 320

    tempera, papír, 1987, 62 x 45 cm, sign. PD Venera Vincent 1987, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

  • Vincent Venera

    Kompozice II.

    Položka č.: 319

  • Vincent Venera

    Kompozice I.

    Položka č.: 318

  • André Masson

    (1896-1987)

    Z cyklu Mythologie sexuelle (Sexuální mytologie) 30

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    litografie, 60 x 48,5 cm, sign. PD André Masson, rám, 95/125, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • André Masson

    (1896-1987)

    Z cyklu Mythologie sexuelle (Sexuální mytologie) 22

    Položka č.: 316

    litografie, 43,5 x 58 cm, sign. PD André Masson, rám, 109/125, Antikvariát Dlážděná

  • André Masson

    (1896-1987)

    Z cyklu Mythologie sexuelle (Sexuální mytologie) 28

    Položka č.: 315

    litografie, 49 x 32 cm, sign. PD André Masson, rám, 100/125, Antikvariát Dlážděná

  • André Masson

    (1896-1987)

    Z cyklu Mythologie sexuelle (Sexuální mytologie) 18

    Položka č.: 314

    litografie, 42 x 55 cm, sign. PD André Masson, rám, E.A. 11/22, Antikvariát Dlážděná

  • André Masson

    (1896-1987)

    Z cyklu Mythologie sexuelle (Sexuální mytologie) 15

    Položka č.: 313

    litografie, 48 x 62 cm, sign. PD André Masson, rám, 122/150, Antikvariát Dlážděná

  • André Masson

    (1896-1987)

    Z cyklu Terre erotique (Erotická země) 44

    Položka č.: 312

    litografie, 47 x 40 cm, sign. PD André Masson, rám, 59/150, Antikvariát Dlážděná

  • André Masson

    (1896-1987)

    Z cyklu Mythologie sexuelle (Sexuální mytologie) 17

    Položka č.: 311

    litografie, 38 x 52 cm, sign. PD André Masson, rám, 136/150, Antikvariát Dlážděná

  • André Masson

    (1896-1987)

    Z cyklu Lane dor (Zlatý osel) 10

    Položka č.: 310

    litografie, 32 x 24 cm, sign. PD André Masson, rám, 24/85, Antikvariát Dlážděná

  • André Masson

    (1896-1987)

    Z cyklu Mythologie sexuelle (Sexuální mytologie) 13

    Položka č.: 309

    litografie, 43,5 x 61,5 cm, sign. PD André Masson, rám, 24/150, Antikvariát Dlážděná

  • André Masson

    (1896-1987)

    Z cyklu Lane dor (Zlatý osel) 8

    Položka č.: 308

    litografie, 24 x 32 cm, sign. PD André Masson, rám, 24/85, Antikvariát Dlážděná

  • André Masson

    (1896-1987)

    Z cyklu Terre erotique (Erotická země) 40

    Položka č.: 307

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    litografie, 68 x 54 cm, sign. PD André Masson, rám, 107/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • André Masson

    (1896-1987)

    La table hantée (Z cyklu Mythologie sexuelle (Sexuální mytologie) 14

    Položka č.: 306

    litografie, 42,5 x 33,5 cm, sign. PD André Masson, rám, 49/150, Antikvariát Dlážděná