• Roman Sejkot

    (1963)

    Ice Cream

    Položka č.: 479

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2021 15:00

    fotografie, 17,4 x 26 cm, sign. PD Roman Sejkot 2013, rám, na zadní straně popsáno autorem a na zadní straně adjustace autorův přípis: Život je prdel. Roman Sejkot, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Lubomír Fuxa

    (1950)

    Krajina II.

    Položka č.: 478

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    fotografie, digitální tisk, hliníkový podklad, 2015, 47 x 70 cm, sign. na zadní straně Lub. Fuxa 2015, Antikvariát Dlážděná, studoval na Střední průmyslové škole, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Lubomír Fuxa

    (1950)

    Krajina I.

    Položka č.: 477

    fotografie, digitální tisk, hliníkový podklad, 2015, 41,5 x 70 cm, sign. na zadní straně Lub. Fuxa 2015, Antikvariát Dlážděná, studoval na Střední průmyslové škole, člen Umělecké besedy

  • Atelier Reutlinger

    Ema Destinnová

    Položka č.: 476

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    4x fotografie, 1x ručně kolorováno, 49,8 x 19,8 cm, vše značeno Reutlinger Paris, při okrajích mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Markéta Luskačová

    Pohřeb zastřeleného mladého muže

    Položka č.: 475

    pigmentový tisk na Hahnemühle archivním papíře, 1968, 30,5 x 39 cm, sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Pole

    Položka č.: 474

    bromostříbrná fotografie, 60. léta 20. století, 27 x 39 cm, Antikvariát Ostrovní, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

  • Karel Hájek

    (1900-1978)

    Černá madona

    Položka č.: 473

    bromostříbrná fotografie, 28,3 x 22,7 cm, sign. PD Karel Hájek, kliprám, při pravém okraji poškozeno, antiqari.at Radhošťská

  • Petr Helbich

    V parku

    Položka č.: 472

    bromostříbrná fotografie, 1973, 10,5 x 14,5 cm, Antikvariát Ostrovní

  • Sára Saudková

    (1967)

    Emuška

    Položka č.: 471

    fotografie, 38,5 x 30 cm, sign. DU Sára Saudková, rám

  • Jiří Stach

    Položka č.: 470

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    černobílá fotografie, 29,3 x 33,7 cm, sign. vzadu J. Stach, č. 5/25, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Jiří Stach

    Podvečer

    Položka č.: 469

    černobílá fotografie, 1999, 38,5 x 29,3 cm, sign. vzadu J. Stach, č. 12/25, antiqari.at Radhošťská

  • Jiří Stach

    Položka č.: 468

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    černobílá fotografie - inkoustový tisk, 36 x 45 cm, sign. PD J. Stach, č. 4/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jiří Stach

    Položka č.: 467

    černobílá fotografie - inkoustový tisk, 33 x 41,5 cm, sign. PD J. Stach, č. 1/50, antiqari.at Radhošťská

  • Jiří Stach

    Položka č.: 466

    černobílá fotografie - inkoustový tisk, 27 x 40,5 cm, sign. vzadu J. Stach, antiqari.at Radhošťská

  • Makovička

    Portrét ženy

    Položka č.: 465

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    fotografie, 29,4 x 22,9 cm, sign. PD Makovička Rio

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Paolo Jerry

    Sedící žena

    Položka č.: 464

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    fotografie, 21,7 x 15,7 cm, LD slepotiskové razítko Jerry Carioca 8, sign. na paspartě Jerry Rio

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Paolo Jerry

    V ateliéru

    Položka č.: 463

    fotografie, 1932, 21,8 x 15,8 cm, PD slepotiskové razítko Jerry Carioca 8 - Rio, sign. na paspartě Jerry Rio 32

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Paolo Jerry

    Žena s květinou

    Položka č.: 462

    fotografie, 21,3 x 16 cm, PD slepotiskové razítko Paolo Jerry, sign. na paspartě Photo Jerry

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    V noci

    Položka č.: 461

    kyanotypie, 2019, 49,5 x 33 cm, sign. PD Tade 19, fotografická technika modrotisku, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Položka č.: 460

    kyanotypie, 2020, 49,5 x 34 cm, sign. PD Tade 20, fotografická technika modrotisku, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    V lese

    Položka č.: 459

    kyanotypie, 2020, 48 x 33,5 cm, sign. PD Tade 20, fotografická technika modrotisku, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Položka č.: 458

    kyanotypie, 2020, 43 x 27 cm, sign. PD Tade 20, fotografická technika modrotisku, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Koupel

    Položka č.: 457

    kyanotypie, 2019, 47 x 28 cm, sign. PD Tade 19, fotografická technika modrotisku, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    V zrcadle

    Položka č.: 456

    kyanotypie, 2019, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD Tade 19, fotografická technika modrotisku, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

  • Michal Tůma

    Z cyklu Řeka III.

    Položka č.: 455

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    fotografie, 1975, 39 x 27,5 cm, sign. LD Michal Tůma 1975, fotografie nalepena na plastové desce, studium na Střední polygrafické škole v Praze, člen skupiny Fotos

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Michal Tůma

    Z cyklu Řeka II.

    Položka č.: 454

    fotografie, 1975, 29 x 39 cm, sign. PD Michal Tůma 1975, fotografie nalepena na plastové desce, studium na Střední polygrafické škole v Praze, člen skupiny Fotos

  • Robert Vano

    Čertovka 2

    Položka č.: 453

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    platinum print, 2005, 20 x 34,5 cm, sign. PD R. Vano 2005, P5, PD slepotiskové razítko Durnak Vano Prague Czech Republic, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Robert Vano

    Karlův most

    Položka č.: 452

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    bromostříbrná emulze na ručním papíře, 2005, 20 x 35 cm, sign. PD RVano 2005, PD slepotiskové razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Robert Vano

    Marocco

    Položka č.: 451

    bromostříbrná emulze na ručním papíře, 18,2 x 23,5 cm, sign. DU Robert Vano, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní

  • Robert Vano

    Karen

    Položka č.: 450

    fotografie, 1984, 23 x 15,5 (41,5 x 30) cm, sign. DU Robert Vano, č. 4/1000, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská