• Petr Helbich

    Z horního kostela

    Položka č.: 414

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2021 15:00

    bromostříbrná fotografie, 1980, 24 x 18 cm, monogr. vzadu P. H 1980

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Petr Helbich

    Křeslo

    Položka č.: 413

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    fotografie, 1994, 12,6 x 18 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Otec jde do nemocnice

    Položka č.: 412

    bromostříbrná fotografie, 1994, 19,5 x 14,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Žena s křesílkem

    Položka č.: 411

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    fotografie, 27,7 x 19,8 cm, poškozeno

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Tibor Hrapka

    Bohumil Hrabal

    Položka č.: 410

    Vyvolávací cena: 599 CZK (24 €)

    fotografie a bibliofílie, 24,2 x 17,8 cm, Bohumil Hrabal: Z rukopisu, k 75. narozeninám vydal Československý spisovatel, 1989

    Aktuální cena: 599 CZK (24 €)

  • Jovan Dezort

    Du cycle „paix aux enfants du Vietnam“

    Položka č.: 409

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    bromostříbrná fotografie, 30 x 32 cm, fotografie nalepena na plastové desce

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Petr Helbich

    Byt

    Položka č.: 408

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    bromostříbrná fotografie, 1988, 14 x 18,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • František Dostál

    Soubor: Pražské příběhy

    Položka č.: 407

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    bromostříbrná fotografie, 37 x 27 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Rudolf Paďouk

    (1876-1957)

    Vstupní portál chrámu sv. Václava v Olomouci

    Položka č.: 406

    fotografie, 27 x 20,8 cm, sign. PD Paďouk, nalepeno na polokartonu, Antikvariát Ostrovní

    Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Slavnost

    Položka č.: 405

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    bromostříbrná fotografie, 70. léta 20. století, 32,5 x 29,5 cm, sign. vzadu Bartůšek, vzadu razítko autora, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Rudolf Paďouk

    (1876-1957)

    Pasačka

    Položka č.: 404

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    fotografie, 16,3 x 19,2 cm, sign. PD Paďouk, nalepeno na polokartonu, vzadu štítek: Umělecké fotografie Rud. Paďouk Olomouc VI - 81., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Pěna

    Položka č.: 403

    bromostříbrná fotografie, 60. léta 20. století, 30 x 40 cm, při okrajích zvlněný, zašpiněný, lehce roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

  • Ladislav Ovsík

    (1926)

    Profil

    Položka č.: 402

    fotografie, 39 x 29 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno a razítko FOTO CINE CLUB DE CHILE EXPOSICION INTERNACIONAL, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Plzni, člen Unie výtvarných umělců

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Zamrzlý potok

    Položka č.: 401

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    bromostříbrná fotografie, 60 x 49,5 cm, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Položka č.: 400

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    V parku

    Položka č.: 399

    bromostříbrná fotografie, 40 x 30,1 cm, značeno na zadní straně Ant. Gribovský, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

  • Dimitrij Kadrnožka

    Bariéra - návrh na plakát

    Položka č.: 398

    fotografie, 1979, 43,5 x 32,2 cm, na zadní straně razítko čfvu, bulharský film, r. Christo Christov, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

  • Ludvík Souček

    (1926-1978)

    Ostnaté dráty

    Položka č.: 396

    fotografie, 39,7 x 29,6 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Práce známého autora vědeckofantastické literatury, literatury faktu a literatury pro mládež, který působil také jako fotograf. Napsal také práce o dějinách fotografie, mj. je autorem knihy Cesty k moderní fotografii (Praha 1966…

  • Rudolf Štěrba

    Motokros 2

    Položka č.: 397

    bromostříbrná fotografie, 80. léta 20. století, 29 x 39 cm, vzadu razítko autora, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Z okna mého bytu

    Položka č.: 395

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    fotografie, 1952, 56 x 47 cm, sign. na zadní straně LSitenský 1952, rám, Balbínova ulice, poštovní vůz, foceno z jeho bytu v roce 1952, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Ladislav Postupa

    Sen

    Položka č.: 394

    bromostříbrná fotografie, 1981, 30 x 40 cm, sign. vzadu L. Postupa, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Diskuse

    Položka č.: 393

    bromostříbrná fotografie, 1962, 40,3 x 30,5 cm, sign. na zadní straně L. Po, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Poznávání

    Položka č.: 392

    bromostříbrná fotografie, 1980, 57,5 x 21,5 cm, sign. na zadní straně L. Po, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Hledající

    Položka č.: 391

  • Ladislav Postupa

    Řez

    Položka č.: 390

    bromostříbrná fotografie, 18,2 x 24 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Renáta Žemličková

    Čtvercová kompozice v modré

    Položka č.: 271

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    akryl, plátno, 2005, 80 x 100 cm, sign. v předu Žemlič

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Renáta Žemličková

    Čtvercová kompozice v červené

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    olej, karton, 2003, 80 x 102 cm, sign. DU Sytař 02, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Ruka

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    kombinovaná technika, plátno, 2008, 84,5 x 67 cm, sign. vzadu Sytař, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    akryl, deska, 2003, 80 x 101 cm, sign. NU Sytař 2003, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)