• Marko Čermák

    Vatra

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2021 15:00

    tuš, akvarel, papír, kombinovaná technika, 12,5 x 14,5 cm, sign. DU Marko Čermák, rám, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Marko Čermák

    Zážitky z tábora

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    tuš, akvarel, papír, kombinovaná technika, 27 x 22 cm, rám, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Marko Čermák

    Rychlé šípy

    Položka č.: 273

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 64/100, serigrafie vytvořena na podzim 2020 exkluzivně pro Galerii Vltavín a Galerii 33, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Marko Čermák

    Bratrstvo Kočičí pracky

    Položka č.: 272

    serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 61/100, serigrafie vytvořena na podzim 2020 exkluzivně pro Galerii Vltavín a Galerii 33, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

  • Martina Walterová

    (1988)

    Člověče, nezlob se…

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    akryl, sprej, olejový pastel na plátně, 2016, 100 x 80 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity v Ostravě, poté prof. Andrzeje Szareka a Elżbiety Kuraj na Uniwersytetu Śląski w Katowicach

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Martin Šimeček

    (1970)

    Lucerna

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    akryl, plátno, 2018, 70 x 50 cm, sign. PD 2018 Martin Šimeček, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Martin Šimeček

    (1970)

    Blue Persons Working

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    akryl, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. PD 2019 Martin Šimeček, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Armen Eloyan

    (1966)

    Tabule

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Don Quichot

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    olej, plátno, 68 x 48 cm, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiro Sidonius

    Žárovka

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    olej, plátno, 2020, 140 x 60,5 cm, sign. DU Jiro 20, rám, v horní části restaurováno

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Boris Jirků

    Co je černé, to je hezké V.

    Položka č.: 245

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    italská křída, zlato, papír, 1988, 99,5 x 70 cm, sign. PD Jirků, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Dan Trantina

    Oheň v dlaních

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    akryl, plátno, 2011, 50 x 40 cm, vzadu monogr. D 11, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    I am stupid

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 14.250 CZK (570 €)

    kombinovaná technika, papír, 1998, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu B. J. 98, mírně zohýbané rohy, místy opadaná malba, lehce poškozeno, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem…

    Aktuální cena: 14.250 CZK (570 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Bez názvu II

    Položka č.: 242

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    kombinovaná technika, papír, 2008, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu BJ 08, na horním okraji místy natržený papír, lehce poškozeno, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem jejíc…

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Bez názvu I

    Položka č.: 241

    kombinovaná technika, papír, 2008, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu B.J. 08, při okrajích lehce poškozeno, absolventka ateliéru kresby na Fakultě výtvarných umění v Brně, ateliéru kresby Václava Stratila, ve své tvorbě propojuje obrazovou část s psaným textem, častým námětem jejích obrazů je náboženství …

  • Tamara Šipicki

    (1995)

    Z cyklu Vegetace

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Renata Drábková

    (1969)

    Hroch

    Položka č.: 232

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    olej, plátno, 2003, 45 x 55 cm, sign. LD Renata 003, "Renáta Drábková studovala scénografii na pražské DAMU. Impulsem k volnému výtvarnému projevu se jí stal ale až pobyt v Indii, kde se začala věnovat meditaci. Byť se příklon k východním filosofiím může jevit jako poněkud módní a často povrchn…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Mickey & Boxes

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    akryl, sololit, 2001, 86 x 120 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    5 náklaďáků

    Položka č.: 239

    akryl, plátno, 74 x 100 cm, Antikvariát Ostrovní

    Pozorovatelé

    Položka č.: 238

    akryl, plátno, 70 x 55 cm, Antikvariát Ostrovní

    Sopka - kompozice

    Položka č.: 237

    akryl, plátno, 75 x 95 cm, Antikvariát Ostrovní

  • Radek Habelt

    (1967)

    Počátek

    Položka č.: 236

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    akryl, plátno, 2021, 50 x 70 cm, doplnit rok a signaturu - 2019, sign. na zadní straně Radek Habelt 2021, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Radek Habelt

    (1967)

    Pod hladinou

    Položka č.: 235

    akryl, plátno, 2019, 49 x 69 cm, sign. na zadní straně Radek Habelt 2019, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Pelikán s hadem

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    akryl, plátno, 80 x 70 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Dan Trantina

    Zvířátko - logo pražské Zoo

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    akryl, plátno, 2011, 60 x 46 cm, vzadu monogr. D 11, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Jan Chaloupek

    Z cyklu Spánek II

    Položka č.: 230

    tužka, papír, 2021, 50 x 40 cm, žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

  • Jan Chaloupek

    Z cyklu Spánek I

    Položka č.: 229

  • Jan Tichý

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 17.500 CZK (700 €)

    olej, plátno, 2008, 60 x 50 cm, sign. PD J. Tichý 2008, rám, Studoval na AVU v Praze u prof. Jiroudka a doc. Karmazína a na Královské akademii v Antverpách v Belgii. Zabývá se lyricky abstraktní krajinomalbou, kresbou, grafikou a malbou na porcelán. Inspiraci hledá v přírodě. Pracuje v cyklech. Ilus…

    Aktuální cena: 17.500 CZK (700 €)

  • Jan Tichý

    Položka č.: 227

    akryl, papír, 1997, 49,8 x 69,8 cm, sign. PD Jan Tichý 97, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

  • Jan Tichý

    Hlava I.

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    akryl, papír, 1991, 70 x 49,5 cm, sign. PD J. Tichý 91, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)