• Miroslav Hadinec

    Zázrak na jedničku

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2021 15:00

    americká retuš, 1987, 31,5 x 41,4 cm, návrh k filmu Zázrak na jedničku, na zadní straně popsáno a značeno štítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Weidlicha na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Markéta Králová

    Spirála

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    tužka, ruční papír, 1994, 58 x 41,5 cm, sign. PD Markéta Králová 94, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Tomáš Švéda

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    tempera, papír, 1985, 63 x 44,2 cm, sign. PD T. Švéda 1985, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Zdeněk Hošek

    Silnice

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    tuš, papír, 1987, 87 x 61,7 cm, PD monogr. ZH, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kavana a J. Malejovského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Radoslav Valeš

    (1966)

    Na moři

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    akryl, sololit, 24 x 38 cm, sign. LD RV, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Petr Ptáček

    Pilot Hurricanu

    Položka č.: 220

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    akryl, plátno, 2014, 30 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2014, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Sportovní abstrakce

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    akvarel, tuš, papír nalepený na kartonu, 2006, 90,5 x 68,5 cm, sign. PD Jan Rýz 006, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Hokej na kolečkových bruslích

    Položka č.: 218

    akvarel, papír, 84 x 59,5 cm, monogr. PD JR, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

  • Alena Spodniaková

    (1988)

    Neutral

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    akryl, plátno, 2021, 100 x 80 cm, sign. PD Alis 2021, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Alena Spodniaková

    (1988)

    Víla

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    akryl, plátno, 2020, 70 x 60 cm, sign. PD Alis 2020, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Tomáš Němec

    (1986)

    Položka č.: 215

    olej, plátno, 20 x 20 cm, sign. na zadní straně Tomáš Němec, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, ateliér Malba III - škola M. Rittsteina

  • Richard Augustin

    (1975)

    Sun Love In

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    akryl, malířská lepenka, 2008, 46 x 66 cm, sign. PD Richard Augustin 2008, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Richard Augustin

    (1975)

    Dívka s květinou

    Položka č.: 213

    pastel, papír, 2005, 59,5 x 42 cm, sign. Richard Augustin 2005, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

  • Eliška Konopiská

    Dívka z profilu

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Ivan Bukovský

    Sedící

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    olej, plátno, 2015, 120 x 90 cm, sign. PD Bukovský 2015 a na zadní straně Ivan Bukovský, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny Lipany, SČVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Matěj Motyčka

    Balony

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    olej, plátno, 85 x 70 cm, sign. PD Motyčka, klínový rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Matěj Motyčka

    Položka č.: 209

    olej, plátno, 85 x 65 cm, sign. PD Motyčka, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

  • Adrian Kukal

    (1975)

    Obnažení

    Položka č.: 208

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    kresba uhlem - digitální tisk, 2020, 80 x 60 cm, sign. PD Adrian Kukal, kresba uhlem - digitální tisk, č. 1/3

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Jindřich Hegr

    (1933-2015)

    Stojící akt

    Položka č.: 207

    olej, karton, 11 x 8,3 cm, sign. PD J. Hegr, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Eliška Jakubíčková

    Přitažlivé

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 54.000 CZK (2.160 €)

    akryl, plátno, 2020, 75 x 100 cm, sign. zezadu E. Jakubíčková 2020, malebné dílo absolventky ateliéru Jiřího Načeradského a Zdeňka Berana. Květiny vytvořené mocnou gestickou malbou s expresivním rukopisem jsou jejím častým tématem. V jejích malbách můžeme rozpoznat též vliv kaligrafie¨; "...Ro…

    Aktuální cena: 54.000 CZK (2.160 €)

  • Jindřich Hegr

    (1933-2015)

    Sedící akt

    Položka č.: 206

    olej, karton, 10,7 x 7,5 cm, sign. LD J. Hegr, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Juraj Čorňák

    Červená krajina

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    olej, plátno, 1975, 70,5 x 80 cm, sign. PD Čo 75, lištový rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Juraj Čorňák

    Vpodvečer

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    olej, plátno, 1974, 50 x 75,5 cm, sign. PD Čo 74, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ivan Pinkava

    (1961)

    Velká hostina

    Položka č.: 494

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    fotografie, 47 x 57 cm, rám, vzadu popsáno: artist proof print, č. 1/7, 2003, připsáno věnování a signováno Ivan Pinkava, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Šmoka na FAMU v Praze, člen skupiny Aktiv volné fotografie při Pražském domě fotografie a fotoskupiny NOX

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Antonín Tesař

    (1963)

    Portrét ženy II.

    Položka č.: 493

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    kolorovaná fotografie, 1994, 40 x 43,5 cm, sign. PD A. Tesař 94, rám, vzadu popsáno a datováno

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • Jan Reich

    Kuks (Z cyklu Bohemia)

    Položka č.: 492

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    kontakt, fotografie , 1995, 19,5 x 28,2 cm, sign. PD Reich 95

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Ondřej Slabý

    (1981)

    Omítka

    Položka č.: 491

    fotografie, 2003, 36,3 x 23,5 cm, sign. vzadu Ondřej Slabý 2003, č. 1/15, Ondřej Slabý (* 1981) – básník a fotograf. Pracuje jako molekulární biolog v oblasti onkologického výzkumu. Svou fotografickou tvorbu prezentoval na řadě kolektivních i samostatných výstav, vydal básnické sbírky Nenasytné sítě…

  • Ondřej Slabý

    (1981)

    Rýhy

    Položka č.: 490

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Erotica Prohibita

    Položka č.: 489

    Vyvolávací cena: 19.800 CZK (792 €)

    bromostříbrná fotografie na barytovém papíru, 2000, 24 x 30 cm, sign. vzadu Vlastimil Kula, pasparta, č. 5/25

    Aktuální cena: 19.800 CZK (792 €)

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Erotica Prohibita

    Položka č.: 488